Ogłoszenia

20

GRU

2017

Wizyty kolędowe w Parafii Strzepcz 2017-2018

Do pobrania plik z terminami wizyt kolędowych w poszczególnych wioskach. 

 

Kliknij tutaj, aby pobrać.

 

Do odczytania pliku potrzebny jest program OpenOffice. Bezpłatny program można pobrać ze strony wytwórcy.

13

PAŹ

2017

Kolejność nawiedzenia rodzin figury z Fatimy od 13.10.2017

MIŁOSZEWO WIEŚ I MALINOWY RÓW  - 13.10.2017   GODZ. 20:00


    •    LABUDA KRZYSZTOF I MONIKA
    •    LABUDA ZYGMUNT I GERTRUDA
    •    KOBIELA LUDWIKA I JERZY
    •    MIOTK ADAM I TERESA
    •    KONKOL MARIA I MARIAN
    •    STENKA TERESA I MAREK
    •    PASZKE URSZULA I MIECZYSŁAW

 

MIŁOSZEWO WIEŚ I MALINOWY RÓW – 20.10   GODZ. 19:00


    •    RODAK IRENA I WIESŁAW
    •    ANOLIK STANISŁAWA I PIOTR
    •    MIOTK EWA I JAN
    •    LABHUN HALINA I EUGENIUSZ
    •    MIELEWCZYK DANUTA
    •    POLEJOWSKA DANUTA
    •    ELLWART WOJCIECH

 

MIŁOSZEWO PRAWA STRONA I i II CZĘŚĆ – 27.10   GODZ. 19:00


    •    NIŹNIK DANUTA I STANISŁAW
    •    KOS MAREK I MAGDALENA
    •    BIANGA EWA I JAROSŁAW
    •    MIELEWCZYK MARZENA I ZBIGNIEW
    •    SYLDATK TADEUSZ
    •    CIEROCKI ANDRZEJ I GENOWEFA
    •    CZYLKOWSKI ANDRZEJ

 

MIŁOSZEWO LEWA STRONA I i II CZĘŚĆ – 3.11.   GODZ. 18:00


    •    PATELCZYK SŁAWOMIR WIOLETA
    •    BRZESKA RENATA
    •    KLEIN MIROSŁAWA I RAFAŁ
    •    CHOSZCZ JANINA
    •    KOS URSZULA I STANISŁAW
    •    FUNK JERZY
    •    RICHERT DOROTA I JERZY

 

MIŁOSZEWO LEWA STRONA I i II CZĘŚĆ – 10.11.  GODZ. 18:00


    •    GRUBA ANDRZEJ
    •    DEIK PIOTR I JANINA
    •    MASZOTA ANNA
    •    KWIDZIŃSKI KAZIMIERZ
    •    KLAWIKOWSKI ZYGMUNT
    •    SIKORA HELENA
    •    PRANCZK WIESŁAWA

 

MIŁOSZEWO LEWA STRONA I i II CZĘŚĆ – 17.11.   GODZ. 18:00


    •    MIELEWCZYK WŁADYSŁAW
    •    JANTA EUGENIUSZ
    •    SZUTA GABRIELA
    •    BULACZK MARIAN
    •    LANGA JAROSŁAW I KAMILA   KAMIENNA GÓRA
    •    LANGA MAŁGORZATA I EDMUND
    •    WEJHER JERZY

 

KAMIENNA GÓRA – 24.11.    GODZ. 18:00


    •    WROŃSKI WIESŁAW I IWONA
    •    WROŃSKI JAROSŁAW I BEATA
    •    KOTŁOWSCY JOLANTA I MARCIN
    •    PATELCZYK STANISŁAW I BOŻENA
    •    PRANCZK ANNA I JAN
    •    DRYWA TERESA I KAZIMIERZ
    •    KOTŁOWSCY BRONISŁAW I URSZULA

 

NOWA HUTA WYBUDOWANIE – 1.12.2017  GODZ. 18:00


    •    DAMPS MIROSŁAW I JANINA
    •    WROŃSCY CZESŁAW I BRONISŁAWA
    •    KITOWSKI EUGENIUSZ I MAŁGORZATA
    •    SKRZYPKOWSKI ANDRZEJ I GRAŻYNA
    •    SOCHA PIOTR I DANUTA
    •    MYSZKA JANUSZ I MIROSŁAWA
    •    MYSZKA JAN I BARBARA

 

NOWA HUTA WYBUDOWANIE – 8.12.2017    GODZ. 18:00


    •    KARCZEWSKA TERESA
    •    SKRZYPKOWSKI JERZY I GABRIELA
    •    LABUDA JOANNES
    •    KOBIELA EDYTA I ARTUR
    •    BULACZAK BRYGIDA
    •    STENKA MARIA I JAN                   NOWA HUTA WIEŚ
    •    KUNIOWSKI ZDZISŁAW I ELŻBIETA

 

NOWA HUTA WIEŚ – 15.12.    GODZ. 18:30


    •    CIEROCCY I ZABOROWSCY
    •    KUNIKOWSKA SABINA
    •    POLEJOWSKI EUGENIUSZ
    •    KUNIKOWSKI JERZY
    •    GOSZ STANISŁAW
    •    PIEKARSKI MARIAN I ADAM
    •    PIEKARSKI PAWEŁ – 22.12.   GODZ. 18:00  (PRZERWA)


NOWA HUTA WIEŚ – 25.01.2018    GODZ. 17:00  (PO PRZERWIE)


    •    REUTER FRANCISZEK
    •    MEYER BARBARA I JÓZEF
    •    POLEJOWSKI JAN
    •    KUNIKOWSKI JAN I MARIA
    •    KOBIELA ANDRZEJ I ELŻBIETA
    •    FORMELA EWA I ZBIGNIEW
    •    SZWABA RAJMUND

 

GŁODNICA – 1.02.2018       GODZ. 18:00


    •    PIEKARSKA JULITA
    •    WALDOWSCY I CYBULA
    •    MAŁASZYCKI KAZIMIERZ
    •    KUNIKOWSKI PIOTR
    •    RUCHNIEWICZ FRANCISZEK GŁODNICA
    •    BIGUS BRONISŁAWA I BABIŻEWSKA PATRYCJA
    •    KREFT MARIAN


STRZEPCZ WYBUDOWANIE I ZIELONY DWOREK – 8.02.2018   GODZ. 18:00


    •    ZABOROWSKI JAN
    •    STUDZIŃSKA ANNA
    •    OGONOWSKA GRAŻYNA
    •    GARSKI KAZIMIERZ
    •    RICHERT CZESŁAW I TERESA
    •    BOBROWSCY HALINA I WITOLD
    •    BYCZKOWKI MIROSŁAW I IWONA


STRZEPCZ WYBUDOWANIE I ZIELONY DWOREK – 15.02.2018   GODZ. 19:00

 

    •    MIELEWCZYK JACEK I HANNA
    •    MIELEWCZYK KRZYSZTOF A ADRIANA
    •    MIELEWCZYK TERESA I WŁADYSŁAW
    •    BARZOWSKI JANUSZ
    •    BARZOWSKI STANISŁAW
    •    BARANOWSKI PIOTR I MARIA ORAZ CHOSZCZ
    •    MAJCHER MARZENA I KRZYSTOF


STRZEPCZ WIEŚ PRAWA I LEWA STRONA – 22.02.2018   GODZ. 19:00

 

    •    SZUR MARIA I STANISŁAW – STRZEPCZ WYBUOWDANIE
    •    GRZENKOWICZ KAZIMIERZ
    •    SZMUDA MARIUSZ I BEATA – STRZEPCZ WIEŚ
    •    TREDER SABINA
    •    SZODROWSKI WOJCIECH
    •    DAWIDOWSCY SYLWIA I KRYSTIAN
    •    MIOTK KAROL I BEATA

 

STRZEPCZ WIEŚ PRAWA I LEWA STRONA – 1.03.2018    GODZ. 19:00

 

    •    SZARADOWSCY JAROSŁAW I ANITA
    •    DZIĘCIELSCY LUCYNA I ADAM
    •    GRZENKOWICZ WŁADYSŁAW
    •    PATELCZYK PAWEŁ I WIOLETTA
    •    DETTLAFF KAZIMIERZ I IRENA
    •    LABUDA MAŁGORZATA
    •    GRZENKOWICZ MAREK I BOŻENA

 

STRZEPCZ WIEŚ PRAWA I LEWA STRONA – 8.03.2018   GODZ. 19:00

 

    •    MYSZKA ZDZISŁAW I ELŻBIETA
    •    GRZENKOWICZ MARIA
    •    CISŁOWSCY ZENON I MIROSŁAWA
    •    CZAJA KAMILA
    •    BLADOWSCY PAULINA I ŁUKASZ
    •    JAKUBOWSKI JERZY
    •    CIEROCCY LESZEK I KATARZYNA

 

STRZEPCZ WIEŚ PRAWA I LEWA STRONA –15.03.2018    GODZ. 19:00

 

    •    HENIG JAN I DANUTA
    •    MULLER BOGUMIŁA
    •    LEWIŃSKI JERZY I URSZULA
    •    HOZA GABRIELA
    •    HILDEBRANDT STANISŁAWA
    •    KWIDZIŃSKI ADAM I ANNA
    •    PRANGA FRANCISZEK

 

STRZEPCZ WIEŚ PRAWA I LEWASTRONA – 22.03.2018   GODZ. 19:00

 

    •    GRUBA BERNADETA
    •    DAMPS JACEK I STNISŁAWA I TERESA
    •    STANKOWSKI STEFAN I STANISŁAWA
    •    ELLWART GRAŻYNA I STANISŁAW
    •    SKRZYPKOWSKA WŁADYSŁAWA
    •    SKRZYPKOWSCY TERESA I JAN – 28.03.2018.   GODZ. 19:00

 

POCZĄTEK NAWIEDZENIA - 3.04.2018     GODZ. 18:00
STRZEPCZ WIEŚ PRAWA I LEWA STRONA

 

    •    KOS MAREK I MARIA
    •    WIECKI EDMUND
    •    KOTŁOWSKI LEON
    •    WICZLING ELŻBIETA
    •    WIECKI KAZIMIERZ
    •    ELLWART MAGDALENA
    •    SZWEDA JERZY I BEATA

 

STRZEPCZ WIEŚ (STARA DROGA, JEZIORNA, SZKOLNA, DERDOWSKIEGO)
10.04.2018    GODZ. 19:00  


    •    WIŚNIEWSKA MAJA
    •    HENNI DARIUSZ
    •    MYSZKA MAREK I URSZULA
    •    MYSZKA HALINA
    •    HENIG MARICN I EMILIA
    •    GRUBA JANUSZ I JANINA
    •    DAMPS TERESA

 

STRZEPCZ - DARGOLEWO – 17.04.2018    GODZ. 19:00

 

    •    SZMUDA JADWIGA I WIESŁAW
    •    BLADOWSKI DARIUSZ I TERESA
    •    DETTLAFF KRZYSTOF I HANNA
    •    LANGE ZBIGNIEW I ALEKSANDRA - DARGOLEWO
    •    MASZOTA EWA I ZENON
    •    RODZINA MYSZKA
    •    HENNIG CZESŁAW

 

DARGOLEWO I STRZEPCZ POD DARGOLEWO – 24.04.2018    GODZ. 19:00

 

    •    HENIG SEBASTIAN I MONIKA
    •    SZWEDA ZYGMUNT I AGNIESZKA
    •    MASZOTA ZDZISŁAW
    •    MASZOTA MIROSŁAW I GRAŻYNA
    •    FULARCZYK JAN I RENATA
    •    LANGE HALINA I BOGUSŁAW
    •    ZABOROWSKI STANISŁAW I MARIOLA

 

STRZEPCZ POD DARGOLEWO – 1.05.2018    GODZ. 19:00

 

    •    KIELIŃSKI ANDRZEJ I ANNA
    •    KIELIŃSKI JÓZEFA
    •    KIELIŃSKI MAREK I MAGDALENA
    •    SKRZYPKOWSKI JANUSZ I MARIA
    •    SKRZYPKOWSKI MIECZYSŁAW I IRENA
    •    SKRZYPKOWSKI LESZEK I TERESA
    •    WENTA STANISŁAW I MARIA

 

STRZEPCZ POD DARGOLEWO – 8.05.2018    GODZ. 19:00

 

    •    KLINKOSZ URSZULA I MAREK
    •    WENTA ANITA I MAREK
    •    KOWALEWSCY GENOWEFA I TEOFIL
    •    WENTA AGNIESZKA, EDYTA, MIROSŁAW
    •    SCHROEDER BARTOSZ
    •    KIERZNIKIEWICZ MAREK    KARPATY
    •    CHOŁKA HENRYK

 

KARPATY – 15.05.2018    GODZ. 19:00

 

    •    ZARACH WALDEMAR
    •    KOBIELA BOŻENA I ZBIGNIEW
    •    STENKA FELIKS
    •    MIOTK RYSZARD I ANNA
    •    SIKORA ROMAN
    •    SIKORA HENRYK
    •    SIKORA JERZY

 

LEWINO + LEOBÓR – 22.05.2018.    GODZ. 19:00

 

    •    LANGA ŁUKASZ I MONIKA
    •    PACZUŁA WŁADYSŁAW
    •    KOSZAŁKA SŁAWOMIR
    •    STENKA STANISŁAW I RENATA
    •    KOSZAŁKA MARIA I EDMUND
    •    KOSZAŁKA KAZIMIERZ I ELŻBIETA
    •    KIERZNIKOWICZ ELŻBIETA


LEWINO + LEOBÓR – 29.05.2018.    GODZ. 19:00

 

    •    BLADOWSKI KAZIMIERZ I STEFANIA
    •    KOBIELA MARIOLA I JANUSZ
    •    JÓSKOWSKI EUGENIUSZ I RADOMIRA
    •    KOTŁOWSKI JANUSZ
    •    BRZOZOWSCY DOROTA I MAREK
    •    BLADOWSCY IWONA I ROMAN
    •    BRYLA DANIELA

 

LEWINO - LEWINKO – 5.06.2018.    GODZ. 19:00

 

    •    WÓJCIK MARIAN I DANUTA - LEWINO
    •    MIOTK MARIAN I DANUTA - LEWINKO
    •    FORMELA ZYGMUNT I MARIA
    •    SŁOŃ JAN I HALINA
    •    OLSZEWSKA URSZULA
    •    GROTH JAROSŁAW
    •    LANGE KRZYSZTOF I GRAŻYNA

 

LEWINKO –12.06.2018.    GODZ. 19:00

 

    •    WĘGIEL ZYGMUNT
    •    MIOTK KAZIMIERZ I BEATA
    •    MIOTK ROMAN I DANUTA
    •    MIOTK LESZEK I AGNIESZKA
    •    MEYER TADEUSZ I ALEKSANDRA
    •    BLASZKOWSCY DARIUSZ I JUSTYNA
    •    BŁASZKOWSCY KAZIMIERA I JANUSZ – POBŁOCIE WIEŚ

 

POBŁOCIE WIEŚ – 19.06.2018.    GODZ 19:00

 

    •    CHOSZCZ IWONA I DARIUSZ
    •    LASKOWSKI MARCIN, BARBARA I ZOFIA
    •    UZDROWSKA GRAŻYNA
    •    MILEWCZYK RENATA
    •    CIEROCCY MARZENA I TOMASZ
    •    TROFIMOWICZ JAN I AGNIESZKA
    •    MIECZNIKOWSCY

 

POBŁOCIE WIEŚ – 26.06.2018     GODZ. 19:00

 

    •    PŁOTKA JÓZEF I HELENA
    •    PATELCZYK BERBADETA
    •    GRUBA RYSZARD I SABINA
    •    DERKOWSC TADEUSZ I URSZULA
    •    KOŻYCZKOWSC MARIA I STANISŁAW
    •    MALINOWSCY JAN I RENATA
    •    SIKORA STANISŁAW I KRYSTYNA

 

POBŁOCIE WIEŚ – 3.07. 2018    GODZ. 19:00

 

    •    STENCEL ANDRZEJ I MARIA
    •    WENTA DARIUSZ I BARBARA
    •    HERBASZ I RZEPPA
    •    MARCIŃSCY MAŁGORZATA I STANISŁAW
    •    JANCA JACEK I IRENA
    •    SIKORA MIROSŁAWA I ZBIGNIEW
    •    JALOWSCY RAFAŁ I IZABELA

 

POBŁOCIE WIEŚ –10.07. 2018    GODZ. 19:00

 

    •    LASKOWSKI WITOLD I BOŻENA
    •    LASKOWSKI MAREK I JOLANTA
    •    LASKOWSKA ANNA
    •    SZMIDTKA I SOKÓŁ
    •    STOLC STANISŁAW – POBŁOCIE WYBUDOWANIE
    •    KONKOL JAN
    •    KOŻYCZKOWSKI WACŁAW

 

POBŁOCIE WYBUDOWANIE – 17.07.2018    GODZ. 19:00

 

    •    LANGA STANISŁAW I MARIA
    •    LUBOCKA HALINA
    •    LASKOWSKI PAWEŁ I ANNA
    •    RZEMIENIAK MARIOLA
    •    LASKOWSKA PATRYCJA
    •    LASKOWSKI STANISŁAW
    •    KWIATKOWSKA LEONARDA

 

POBŁOCIE WYBUDOWANIE – 24.07.2018   GODZ. 19:00

 

    •    WIŚNIEWSKI HENRYK I STEFANIA
    •    MIELEWCZYK ANDRZEJ
    •    WIRKUS KAZIMIERZ I MAŁGORZATA
    •    BARANOWSKI JANNUSZ I DOROTA
    •    DOMAGAŁA STANISŁAW
    •    LOREK RYSZARD

 

TŁUCZEWO WYBUDOWANIE – 30.07.2018   GODZ. 19:00

 

    •    BARZOWSKI MIECZYSŁAW I SABINA
    •    BADNAREK JERZY
    •    BETCHER STEFANIA
    •    MACH MIECZYSŁAW
    •    PRANCZK JÓZEF
    •    LABUDA FRANCISZEK
    •    WROŃSKI GRZEGORZ I ANNA
    •    WENTA HENRYK

 

TŁUCZEWO WIEŚ – 7.08.2018    GODZ. 19:00


    •    BLOCK ANNA
    •    JANCA JAN
    •    KLAMROWSKA IRENA
    •    JASZCZAK HALINA
    •    KARSZNY HALINA
    •    GŁADKA DONATA
    •    GŁADKA TERESA


TŁUCZEWO WIEŚ – 14.08.2018    GODZ. 19:00


    •    KALKOWSKI PIOTR
    •    BOETCHER BRUNON
    •    DERKOWSKA JANINA
    •    BECKER ZDZISŁAWA
    •    HOPA WACŁAW
    •    HOPA WOJCIECH I BERNADETA
    •    LABUDA MIROSŁAWA

TŁUCZEWO WIEŚ – 21.08.2018    GODZ. 19:00

 

    •    OLSZEWSKA DOROTA
    •    TŁUŚCIK TERESA
    •    LABUDA WIOLETTA
    •    HENNIG JERZY
    •    STENCEL ANDŻELIKA
    •    PŁOTKA MARIA
    •    KWIDZIŃSKA TERESA

 

TĘPCZ – 21.08.2018.    GODZ. 19:00

 

    •    KWIATKOWSKI STANISŁAW I URSZULA
    •    RIEGEL GABRIELA I MIROSŁAW
    •    BOBKOWSKA JADWIGA
    •    TEMPSKI TOMASZ I ANNA
    •    TEMPSKI BRONISŁAW I STEFANIA
    •    BOJKA TADEUSZ I JUSTYNA
    •    DZIĘCIELSKA KATARZYNA
    •    TEMPSKI STANISŁAW
    •    TEMPSKI MIECZYSŁAW

 

TĘPCZ – 30.08.2018    GODZ. 19:00

 

    •    PASZKO AGNIESZKA I BOGUSŁAW
    •    WITTBRODT ELŻBIETA I RYSZARD
    •    LICAU MAŁGORZATA I ZDZIAŁW
    •    WOLEK ELŻBIETA
    •    BAGIŃSCY
    •    TEMPSKI WACŁAW
    •    LICAU GRZEGORZ I ANNA
    •    KAMIŃSKI WACŁAW I TERESA
    •    KAMIŃSKI ZBIGNIEW I BOŻENA


STARA HUTA WYBUDOWANIE I WIEŚ – 8.09.2018.    GODZ. 19:00

 

    •    GRUBA BOGUSŁAWA I HENRYK
    •    KLINKOSZ BERNADETA
    •    RYCHERT JERZY
    •    SIKORA KRZYSTOF I JOANNA
    •    SIKORA JANUSZ I ALICJA
    •    KLAWIKOWSKI TOMASZ
    •    TRYBOWSKI JANUSZ I BARBARA
    •    POZNAŃSKA DANUTA
    •    KLAWIKOWSKI ANDRZEJ

 

STARA HUTA WIEŚ I WYBUDOWANIE – 17.09.2018    GODZ. 19:00

 

    •    KWIDZIŃSKI SŁAWOMIR I KAROLINA
    •    SZCZYPIOR KAZIMIERZ I TERESA
    •    SZCZYPIOR TERESA
    •    NASTAŁY JERZY
    •    SIKORA JERZY
    •    FORMELA URSZULA
    •    CIEROCKI SYLWESTER I DADWIGA

 

STARA HUTA WIEŚ – 24.09.2018    GODZ. 19:00

 

    •    MURAWSKI ZDZISŁAW
    •    KOSTUCH JÓZEF
    •    MAZUR HENRYK I TERESA
    •    KRÓL RYSZARD I IWONA
    •    KRÓL ZENON I MARIA
    •    SIKORA STEFANIA I EDMUND
    •    DRYWA MARIAN I MARIN

 

STARA HURA WIEŚ – 1.10.2018    GODZ. 19:00

 

    •    MIELEWCZYK JACEK I IRENA
    •    MIOTK I KONKOL
    •    BRILLA GERARD I MARIA
    •    SIKORA RYSZARD I EWELINA
    •    LIEDTKE ZYGMUNT I LUCYNA
    •    KLWIKOWSCY WŁADYSŁAW I MIROSŁAWA
    •    KIERZNIKOWICZ EDMUND I ZOFIA

 

STRZEPCZ (FELKISA MIOTKA – KS. TRZCIŃSKIEGO)
8.10.2018  GODZ. 19:00

 

    •    KOZERSKI ADAM I IWONA
    •    LEWIŃSKI MACIEJ I MAGDALENA
    •    LANGA ROMAN I MAGDALENA
    •    GRZENKOWICZ ANDRZEJ
    •    NSTAŁY KAROL I BEATA
    •    NASTAŁY JERZY
    •    BRZESCY KAROLINA I MIŁOSZ

 

STRZEPCZ (FELIKSA MIOTKA – KS. TRZCIŃSKIEGO)
15.10.2018 GODZ 19:00

 

    •    PŁOTKA MARIA
    •    SZARADOWSCY CZESŁAW I MARIA
    •    LANGE IRENA
    •    WENTA KAZIMIERZ I TEODORA
    •    DETTLAFF MAREK I LUCYNA
    •    PALLUBICKI ŁUKASZ I BOŻENA
    •    CZAJA WIOLETA I BRONISŁAW


STRZEPCZ (FELIKSA MIOTKA – KS. TRZCIŃSKIEGO)
22.10.2018 GODZ. 19:00

 

    •    KREFT GERARD I BERNADETA

    •    GRZENKOWITZ ZBIGNIEW I IRENA

    •    BYCZKOWSKI EUGENIUSZ

    •    BULCZAK IRENA I RADOSŁAW

    •    BLADOWSKI CZESŁAW

    •    WROŃSKI PAWEŁ I ALICJA

    •    PIERNICCY ZBIGNIEW I BOŻENA   29.10.2018  ZAKOŃCZNIE

 

15

MAJ

2017

III Ogólnopolski Festiwal Chórów

Zapraszamy na III Ogólnopolski Festiwal Chórów "PATER NOSTER", który odbędzie się 3.06. br. w kościele parafialnym w Strzepczu.

 

Początek festiwalu o godz. 9:30. Przesłuchane 18 chórów do godz. 15:00. Msza św. na zakończenie festiwalu pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Piotra Krupy o godz. 18:00 a po niej ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Chóry, które zgłosiły swój udział są m.in z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy, Śremu, Łodzi, Włocławka, Gryfina, Gdyni.

 

Pozostałe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.paternosterfestiwal.pl.

21

MAR

2017

Kilka informacji

Nauki dla dorosłych:

Niedziela 26.03. na wszystkich Msza św.

Poniedziałek - Środa tj. 27 - 29.03. podczas Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00.

 

Nauki dla młodzieży gimnazjum i dzieci:

Poniedziałek i wtorek tj. 27 i 28.03 w Szkołach. Spotkanie z rekolekcjonistą i zajęcia w grupach

Środa 29.03. w kościele o godz. 8 : 30 okazja do Spowiedzi Św. i o 9 : 00

Msza św. dla Gimnazjum godz. 11:00 okazja do Spowiedzi św. i o 11:30 Msza św. dla Szkoły Podstawowej (na Mszę św. przychodzą też dzieci kl. 0 - 3).

Młodzież gimnazjum ma spotkanie w niedzielę po Gorzkich Żalach.

28

LUT

2017

CYKLO Strzepcz

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szosowy wyścig kolarski – CYKLO Strzepcz, który odbędzie się 9 lipca.


Wyścig ten należy do Cyklu największych imprez kolarskich na Pomorzu i jest organizowany przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe. W sezonie 2017 seria imprez Cyklo odbywać się będzie w nowej formule, dostarczając jeszcze więcej emocji uczestnikom i kibicom. Wspólna klasyfikacja generalna dla 4 wyścigów na przestrzeni całego sezonu (kwiecień – wrzesień), dogodne lokalizacje w promieniu 60km od Trójmiasta (Gniewino, Strzepcz, Gdynia, Kartuzy) zapewni nam jeszcze większe emocje oraz większą ilość uczestników oraz widzów.

 

Do pobrania prezentacja, w której znajdą Państwo więcej informacji na temat organizowanego wyścigu.

 

Do odczytania pliku potrzebny jest program Adobe Reader. Bezpłatny program można pobrać ze strony producenta.