2017

Zapraszamy także do Strzepcza - kościół parafialny, w dniu 10.06. tj. sobota o godz. 19:00 na wieczornicę "Nie bój się świętości" z udziałem aktorów: Ewy Ziętek i Tadeusza Chudeckiego oraz gitara akustyczna Jerzy Filar.

Wieczór recytacji wierszy m.in. Kochanowskiego, Norwida, Słowackiego oraz utworów św. Franciszka, św. Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego, św. Ojca Pio, św. Matki Teresy z Kalkuty. św. Siostry Faustyny.

Aktorzy dadzą też świadectwo swojej wiary.

III Ogólnopolski Festiwal Chórów

Zapraszamy na III Ogólnopolski Festiwal Chórów "PATER NOSTER", który odbędzie się 3.06. br. w kościele parafialnym w Strzepczu.

Początek festiwalu o godz. 9:30. Przesłuchane 18 chórów do godz. 15:00. Msza św. na zakończenie festiwalu pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Piotra Krupy o godz. 18:00 a po niej ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.

Serdecznie zapraszamy.

Chóry, które zgłosiły swój udział są m.in z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy, Śremu, Łodzi, Włocławka, Gryfina, Gdyni.

Pozostałe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.paternosterfestiwal.pl.

MAR

Kilka informacji

Nauki dla dorosłych:

Niedziela 26.03. na wszystkich Msza św.

Poniedziałek - Środa tj. 27 - 29.03. podczas Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00.

Nauki dla młodzieży gimnazjum i dzieci:

Poniedziałek i wtorek tj. 27 i 28.03 w Szkołach. Spotkanie z rekolekcjonistą i zajęcia w grupach

Środa 29.03. w kościele o godz. 8 : 30 okazja do Spowiedzi Św. i o 9 : 00

Msza św. dla Gimnazjum godz. 11:00 okazja do Spowiedzi św. i o 11:30 Msza św. dla Szkoły Podstawowej (na Mszę św. przychodzą też dzieci kl. 0 - 3).

Młodzież gimnazjum ma spotkanie w niedzielę po Gorzkich Żalach.

LUT

CYKLO Strzepcz

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szosowy wyścig kolarski – CYKLO Strzepcz, który odbędzie się 9 lipca.

Wyścig ten należy do Cyklu największych imprez kolarskich na Pomorzu i jest organizowany przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe. W sezonie 2017 seria imprez Cyklo odbywać się będzie w nowej formule, dostarczając jeszcze więcej emocji uczestnikom i kibicom. Wspólna klasyfikacja generalna dla 4 wyścigów na przestrzeni całego sezonu (kwiecień – wrzesień), dogodne lokalizacje w promieniu 60km od Trójmiasta (Gniewino, Strzepcz, Gdynia, Kartuzy) zapewni nam jeszcze większe emocje oraz większą ilość uczestników oraz widzów.

Do pobrania prezentacja, w której znajdą Państwo więcej informacji na temat organizowanego wyścigu.

Do odczytania pliku potrzebny jest program Adobe Reader. Bezpłatny program można pobrać ze strony producenta.

GRU

Wizyty kolędowe w Parafii Strzepcz 2016-2017

Do pobrania plik z terminami wizyt kolędowych w poszczególnych wioskach.

Kliknij tutaj, aby pobrać.

Do odczytania pliku potrzebny jest program OpenOffice. Bezpłatny program można pobrać ze strony wytwórcy.