LIS

Nowa strona internetowa

Oto początek naszej parafialnej strony internetowej. To jedna z możliwości zapoznania się z naszą parafią. Jej historia sięga XIII wieku. W niedzielę 10.11. podczas Mszy św. dziękczynnej pod przewodnictwem J.E.Ks Bpa Ryszarda Kasyny, Ordynariusza diecezji pelplińskiej, dziękowaliśmy za jej 700- lecie. Ukazała się książka o naszej wsi i parafii w Strzepczu oraz album ze zdjęciami z minionych lat. Będę wdzięczny, za wszystkie informację osób, które może rozsiane w różnych zakątkach świata były kiedyś związane z naszą parafią. Będę wdzięczny za historyczne zapisy, zdjęcia, wspomnienia.
Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej strony i będą ją systematycznie tworzyli wyrażam wdzięczność.

Ks. Andrzej Kmiecik, proboszcz.