GRU

Wizyty kolędowe w Parafii Strzepcz 2014

Do pobrania plik z datami wizyt kolędowych w poszczególnych wioskach.

Kliknij tutaj, aby pobrać.

Do odczytania pliku potrzebny jest program OpenOffice. Bezpłatny program można pobrać ze strony producenta.

LIS

Nowa strona internetowa

Oto początek naszej parafialnej strony internetowej. To jedna z możliwości zapoznania się z naszą parafią. Jej historia sięga XIII wieku. W niedzielę 10.11. podczas Mszy św. dziękczynnej pod przewodnictwem J.E.Ks Bpa Ryszarda Kasyny, Ordynariusza diecezji pelplińskiej, dziękowaliśmy za jej 700- lecie. Ukazała się książka o naszej wsi i parafii w Strzepczu oraz album ze zdjęciami z minionych lat. Będę wdzięczny, za wszystkie informację osób, które może rozsiane w różnych zakątkach świata były kiedyś związane z naszą parafią. Będę wdzięczny za historyczne zapisy, zdjęcia, wspomnienia.
Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej strony i będą ją systematycznie tworzyli wyrażam wdzięczność.

Ks. Andrzej Kmiecik, proboszcz.