Wskazania – COVID

WOBEC DECYZJI WŁADZ PAŃSTWOCH O OGRANICZENIACH, CO DO ILOŚCI WIERNYCH W MIEJSCACH KULTU RERIGIJNEGO

INFORMUJEMY !!!

W NASZYM PARAFIALNY KOŚCIELE, OD 27.04 DO 9.04 OBOWIĄZUJĄ NASTĘPUJĄCE ZASADY:

1. W NIEDZIELĘ I UROCZYSTOŚCI, KOŚCIÓŁ BĘDZIE OTWARTY 15 MINUT PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW.
  2. WCHODZI DO KOŚCIOŁA TYLKO 40 OSÓB, PIERWSZEŃSTWO MAJĄ OSOBY, KTÓRE MAJĄ ZAMÓWIONĄ INTENCJĘ MSZY ŚW. (Z RODZINY MAX 4 OSOBY)
  3. W KOŚCIELE ZAJMUJEMY WYZNACZONE MIEJSCA (PRZY KARTCE TYLKO JEDNA OSOBA I TYLKO JEDEN Z RODZICÓW Z JEDNYM  DZIECKIEM DO 5 LAT).
  4. ZASADY OBOWIĄZUJĄ TAKŻE W TRIDUUM PASCHALNYM: WIELKI CZWARTEK, WIELKI PIĄTEK I WIELKĄ SOBOTĘ.
  5. ZASADY OBOWIĄZUJĄ TAKŻE W CZASIE: ŚLUBÓW, POGRZEBÓW, JUBILEUSZY I DODATKOWCH MSZY ŚW.
  6. TRANSMISJE W NIEDZILĘ I ŚWIĘTA O GODZINIE 10.30 NA NASZEJ STRONIE NA FACEBOOKU.

DRODZY WIERNI!

LICZYMY NA ZROZUMIENIE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WZAJEMNY SZACUNEK WSZYSTKICH WIERNYCH NASZEJ PARAFII, ŻYJĄCYCH DUCHEM BOŻYCH PRZYKAZAŃ.

DLA NAS DUSZPASTERZY TO TEŻ BARDZO TRUDNE CHWILE.

UFAMY, ŻE DZIĘKI ODPOWIEDZIALNOŚCI WIERNYCH I DUSZPASTERZY W INNYCH PARAFIACH UNIKNIEMY ZŁOŚCI, NIECHĘCI, OCENY, KTO LEPSZY CZY BARDZIEJ TOLERANCYJNY WOBEC PRZEPISÓW.

ŻYCIE, TO NAJCENNIEJSZY DAR BOGA DLA CZŁOWIEKA, DLATEGO MĄDRA POSTAWA DUSZPASTERZY I WIERNYCH, NIECH BĘDZIE OKAZJĄ DO WZAJEMNEGO WSPARCIA.

NIECH PAN DA NAM SIŁĘ I NAPEŁNIA NAS UFNOŚCIĄ.

Z CHRYSTUSOWYM POZDROWIENIEM.