10 – 17.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.

7 : 00    –    + Rodziców: Eleonorę i Juliusza Lange oraz siostrę Annę.

9 : 00    –    + Jana, Tadeusza, Krystyny, Heleny, Anny, Elżbiety Miotk oraz Urszuli i Franciszka Okoń.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    Podz. Marii i Andrzeja w 40 r. śl. z prośbą za wstawiennictwem MB Strzepskiej o zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny.

7 : 00    –    Podz. Marka i Magdaleny Kielińskich w 18 r. śl. z prośbą o bł. Boże i wstawiennictwo MB dla całej rodziny.

18: 00    –    + Teresy i Józefa Kielińskich.

7 : 00    –    Podz. Jacka i Stanisławy z ok. 30 r. śl. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę MB – int. dzieci.

18: 00    –    + Rodziców: Jadwigi i Piotra Kozerskich.

ŚRODA. Bł. Honorata Koźmińskiego – 13.10.

7 : 00    –    + Janiny Kobiela i zm. z rodziny Dettlaff i Kobiela.

18: 00    –    Podz. Marka i Jolanty (z ok. 19 r. śl.) za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Boża opiekę dla całej rodziny.

7 : 00    –    + Męża Mieczysława Milewczyk (27 r. śm.), jego rodziców: Bronisławę i Jana, szwagra Stefana Uzdrowskiego, ojca Jana Zieman i dusze w c.c.

18: 00    –    1/ Podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla dzieci i ich rodzin a dla

+ Franciszka o życie wieczne.

2/ Podz. Jacka i Hanny w 15 r. śl. z prośbą o dalsze łaski, wstawiennictwo MB dla całej rodziny.

PIĄTEK. Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła – 15.10.

7 : 00    –    + Klemensa i Annę Ruchniewicz oraz ich rodziców: Jana i Rozalię.

18: 00    –    1/ + Teofila (w d. ur.) i Annę Brzeskich oraz dusze w c.c.

2/ + Władysławy i Apolonii Kos oraz zm. sąsiadów.

SOBOTA. Św. Jadwigi Śląskiej – 16.10.

7 : 00    –    + Męża Jana Mielewczyk i ojca Franciszka Mering.

16: 00    –    Ślub: Karolina Gruba i Łukasz Mocek.

18: 00    –    + Matki Jadwigi Zarach (w d. im)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.

7 : 00    –    Podz. Jarosława i Iwony w 5 r. śl. z prośbą o dalsze łaski Boże i wstawiennictwo MB.

9 : 00    –    1/ + Ojca Jana Choszcz (w r. śm.), rodziców chrzestnych: Irenę i Brunona Karczewskich.

2/ Prośba o zdrowie dla córki Joanny.

10: 30    –    W intencjach parafii.

12: 00    –    Prośba o bł. w inwentarzu oraz za + dziadków: Leokadię i Franciszka Dampc.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś w całej Polsce Dzień Papieski pod hasłem: „NIE LĘKAJCIE SIĘ” i zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W ramach tego dnia w poprzednią niedzielę oddaliśmy 16,650 litrów krwi.
  2. Dla uczczenia Dnia Papieskiego 10.10. o godz. 1500 mecz piłki nożnej: ojcowie ministrantów ze swoimi synami oraz mecz w siatkówkę: mamy czytających, śpiewających ze swoimi córkami. Serdecznie zapraszamy parafian do kibicowania i spędzenia miłego popołudnia Natomiast o 1900 nabożeństwo poświęcone św. Janowi Pawłowi II, które przygotowała młodzież. Także serdecznie zapraszamy.
  3. Ostatnie Nabożeństwo Fatimskie 10. godz. 2100. Różaniec – Róża Mieszana Tłuczewo, Figura – rejon kolędowy Strzepcz: Ks. Rotty 6,8, Lipowa 3-9, Jana Gruby. Nie będzie w tym dniu różańca po wieczornej Mszy św.
  4. Zachęcamy do udziału w Różańcu. W tygodniu w łączności z wieczorną Mszą św. a w niedzielę o godz. 1000. Odmawiajmy różaniec w gronie rodziny i w salkach.
  5. W sobotę przypada 43 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, który przyjął imię Jana Paweł II. Zapraszamy na różaniec dziękczynienia za dar Pontyfikatu św. Jana Pawła II i modlitwy za jego wstawiennictwem o ustanie pandemii.
  6. W przyszłą niedzielę decyzją Ks. Bpa Ordynariusza zbiórka na hospicjum w Kartuzach.
  7. Spotkania różańcowe: 10. – Tępcz o g. 1915, 13.10. – Strzepcz, także dla Róż z Dargolewa, Tłuczewa, Lewinka, Głodnicy o g. 2015.
  8. Bardzo prosimy o zachowanie porządku podczas sprzątania cmentarza, umiejętnego korzystanie z narzędzi. Przypominamy o segregacji śmieci. Groby zaniedbane i bez napisu, są do likwidacji.
  9. W sobotę 16.10. po wieczornej Mszy św. spotkanie dla narzeczonych, którzy w przyszłym roku pragną zawrzeć w naszej parafii sakrament małżeństwa. Obecność obojga narzeczonych mile wiedziana.
  10. Bardzo proszę, aby do końca października zgłosiły się w biurze parafialnym osoby, które w ostatnim czasie zamieszkały w naszej parafii lub zmieniły miejsce zamieszkania w parafii.
  11. Serdecznie pozdrawiamy gości. Solenizantom życzymy wiele łask Bożych.
  12. Po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie przed pielgrzymką do Prudnika i końcowa wpłata.