2.05. – 9.05.2021

V NIEDZIELA WIELKANOCY – 2.05.

7 : 00    –    + Jana, Barbarę, Martę, Apolonię i Reginę Wenta.

9 : 00    –    + Teresy Głodowskiej (10 r. śm.), Marianny i Mieczysława Głodowskich.

12: 00    –    + Rodziców: Apolonii i Stefana Sychowskich, braci: Alfonsa i Stanisława oraz babcie i dziadków.

PONIEDZIAŁEK. Uroczystość NMP Królowej Polski – 3.05.

7 : 00    –    + Prośba do Opatrzności Bożej o dobre urodzaje, zachowanie od gradobicia i dalsze błogosławieństwo – int. RM Lewino.

9 : 00    –    + Babcie, dziadków, wujków, ciocie z rodziny Zarach i Maszota.

10: 30    –    + Siostry: Teresę, Jadwigę, Zofię, braci: Kazimierza, Józefa, Stanisława, Brunona, rodziców: Annę i Józefa Bużan.

12: 00    –    + Teresy Maszota, dziadków Maszota i Henig.

WTOREK. Św. Floriana, męczennika – 4.05.

7 : 00    –    + Stanisława Czaję (w d. ur.), zm. z rodziny Czaja, Sikora, pokrewnych i d. w c.c.

18: 00    –    + Zofii i Aleksego, Jerzego i Stanisława oraz zm. z rodziny.

7 : 00    –    + Rodziców: Albina (z ok. ur.) i Teresę Sikora.

18: 00    –    + Rodziców: Teofila (w r. śm.) i Annę Brzeskich oraz dusze w c.c.

I CZWARTEK. Święto Św. Filipa i Jakuba Młodszego, Apostołów – 6.05.

7 : 00    –    + Stanisława Stolc

18: 00    –    Prośba do Opatrzności Bożej o dobre urodzaje, zachowanie od gradobicia i nawałnic oraz o bł. Boże dla rodzin RO Lewino.

I PIĄTEK – 7.05.

7 : 00    –    + Władysława Mielewczyk (2 r. śm.)

16: 00    –    + Leona i Józefy Rode (7 r. śm.), rodziców: Alfonsa i Wandę Milewczyk.

18: 00    –    + Rodziców: Wacława i Annę Kobiela.

SOBOTA. Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika – 8.05.

7 : 00    –    1/ Prośba do Opatrzności Bożej o dobre urodzaje, zachowanie od gradobicia i nawałnic int. II RM Stara Huta.

2/ + Rodziców: Stanisławy i Jana Wenta.

18: 00    –    1/ Podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie w naszych rodzinach i zachowanie od żywiołów i klęsk – int. RM Miłoszewo/ Kamienna Góra.

2/ + Jana Balcerak (1 r. śm.) i jego żonę Marię.

VI NIEDZIELA WIELKANOCY – 9.05.

7 : 00    –    + Rodziców: Wandę i Alfonsa Licau, zm. z rodziny Licau i Byczkowskich.

9 : 00    –    + Jadwigi Janta

10: 00    –    W int. dzieci I Komunijnych ich rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    W int. dzieci I Komunijnych ich rodziców i chrzestnych.

16: 00    –    W int. Andrzeja z ok. 18 ur. z prośbą o bł. Boże w dorosłym życiu oraz prośba o bł. Boże dla rodziny Bryla, Wójcik i Piwka.

1. Nabożeństwa majowego w łączności z wieczorną Mszą św. Zachęcamy do odprawiania nabożeństw majowych w poszczególnych wioskach. Intencja nabożeństw majowych z prośbą o ustanie pandemii i oddanie się całej parafii pod opiekę Maryi.
  2. W poniedziałek 3.05. Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Odnowienie Milenijnego Aktu Oddania Polski. Dzień modlitwy w intencji emigracji. Prosimy o wywieszenia flagi narodowej.
  3. We wtorek 4.05. modlimy się w intencji strażaków za wstawiennictwem św. Floriana.
  4. W tym tygodniu dni eucharystyczne: I Czwartek – modlitwa o powołania i I Piątek – czcimy NSPJ.
  5. Od wtorku do czwartku Adoracja Najśw. Sakramentu w godz.1700 – 1800 i Spowiedź św. Obowiązkowy udział młodzieży i dzieci we Mszy św. o g. 1800.
    • wtorek – VIII
    • środa – VII
    • czwartek – VI i V
    • w piątek Adoracja Najśw. Sakramentu w godz. 1500 – 1600 i Spowiedź św. dla IV. a Msza św. o 1600
  6. Uroczystość I Komunii w niedzielę 9.05, Na tych Mszach św. wszystkie miejsca w kościele zarezerwowane:
    • I grupa – godz. 1000
    • II grupa – godz. 1200
  7. W „białym tygodniu” udział dzieci we Mszach św.:
    • grupa I – g. 1700
    • grupa II – g. 1800
  8. W dniu I Komunii dodatkowa Msza św. o 1600.
  9. Spotkanie dla dzieci do I Komunii: I grupa – wtorek i II grupa – środa po wieczornej Mszy św.
  10. I Spowiedź św. dla dzieci w sobotę 8.05. I grupa – 1000 a II grupa – 1115. Po spowiedzi dzieci okazja dla rodziców i innych chętnych.
  11. W przyszły czwartek 13.05. o g. 2100 Nabożeństwo Fatimskie. Figura: rejon kolędowy Tłuczewo wyb. (czerwiec – Strzepcz pod Dargolewo Schroeder – Gibas), Różaniec: RM Miłoszewo (czerwiec – RM Miłoszewo/Kamienna Góra).
  12. Dziękuję za sprzątanie kościoła z poprzedniego rejonu. Kolejny rejon sprzątania: Strzepcz wyb. i Zielony Dworek w dniach 3.05. – 16.06.
  13. Do nabycia Pielgrzym.
  14. Od wtorku 4.05.w kościele może przebywać więcej osób. Siadamy w miejscach, gdzie są kartki
  15. Informacje na tablicy ogłoszeń: studia w WSD w Pelplinie oraz studia w uprawiające do nauki religii. Studia prowadzone będą w Pelplinie i Toruniu.