14 – 21.11.2021

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.

7 : 00    –    + Rodziców: Gerarda (10 r. śm.) i Wandę Myszka.

9 : 00    –    + Męża Bronisława (4 r. śm.)

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    W int. Stanisławy z ok. 50 ur., prośba o bł. Boże i wstawiennictwo MB.

7 : 00    –    + Czesława Maszotę (w r. śm.), Stanisława oraz Zdzisława.

17: 00    –    W int. Stanisława z ok. 70 ur. z podz. i prośbą o zdrowie i bł. Boże.

7 : 00    –    W int. Leszka i Teresy z ok. 24 r. śl. podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. dla całej rodziny.

17: 00    –    + Teresy i Józefa Kielińkich.

ŚRODA. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy – 17.11.

7 : 00    –    + Rodziców: Władysława i Czesławę Olszewskich, siostrę i szwagra Karczeskich.

17: 00    –    + Rodziców: Jana (3 r. śm.) i Marię Mielewczyk, Józefa i Władysławę Sikora, zm. z rodziny i dusze w c.c.

CZWARTEK. Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy – 18.11.

7 : 00    –    + Augustyna Wenta

17: 00    –    + Ojca Jerzego Prus (w d. ur.)

PIĄTEK – 19.11.

7 : 00    –    + Rodziców: Teresę i Józefa Olszewskich, Władysława Olszewskiego, Gabrielę Kotłowską, męża Brunona Piekarskiego i dusze w c.c.

17: 00    –    + Z rodzin III RM Strzepcz/Dargolewo, zm. kapłanów i dusze w c.c.

SOBOTA. Św. Rafała Kalinowskiego – 20.11.

7 : 00    –    W int. Jana i Urszuli z ok. 25 r. śl., podz. za otrzymane łaski i prośba o bł. Boże.

17: 00    –    + Członkinie RM Nowa Huta wyb. i dusze w c.c.

NIEDZIELA. JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 21.11.

7 : 00    –    + Stanisława Marcińskiego (3 r. śm.)

9 : 00    –    Podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze bł. dla Teresy, dzieci, ich rodzin a dla zm. męża o radość nieba.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie zm. parafian i z ich rodzin.

12: 00    –    + Wacława Kreft (10 r. śm.).

1. Dzisiaj w Polsce Dzień modlitwy i solidarności z Kościołem prześladowanym, dlatego po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  2. Dziś dzień modlitwy w intencji Polonii i Polaków przebywających za granicą.
  3. W przeszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia O Jezu najsłodszy… na zakończenie roku liturgicznego. Odmawiając ten Akt, można uzyskać odpust zupełny.
  4. W przyszłą niedzielę kolektę na WSD w Pelplinie.
  5. Zachęcamy do nabycia świec: „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” – 10 zł.
  6. Spotkania:
    1. dzieci I Komunii we wtorek 16.11. po wieczornej Mszy św.
    2. klasa VIII w czwartek 18.11. po wieczornej Mszy św. (przynosimy wypełnione deklaracje i zgody).
    3. klasa I ponadpodstawowa w piątek 19.11. po wieczornej Mszy św.
  7. W sobotę 20.11. po wieczornej Mszy św. ostatnie spotkanie dla par narzeczonych, które w przyszłym roku w naszej parafii mają zawrzeć Sakrament Małżeństwa.
  8. Prasa katolicka: Pielgrzym.
  9. Przypominamy, że niedzielna Mszy św. o godz. 1200 szczególnie z udziałem dzieci.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła rejon Miłoszewo pr. str. II cz. Kolejny rejon sprzątania kościoła: Miłoszewo wieś i Malinowy Rów 14 – 28.11. Proszę o sprzątanie w tygodniu: we wtorek i piątek o godz. 900, chyba że przypadną święta.
  11. Od niedzieli 21.11. będzie można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny. Będzie wyłożony na bocznym ołtarzu.
  12. Ponieważ nadal istnieje zagrożenie epidemiologiczne, dlatego postanowiliśmy, że spotkanie duszpasterskie tzw. „kolęda” i przyjęcie błogosławieństwa Bożego, będzie jak w ubiegłym roku czyli na zaproszenie. Chcemy się spotkać z wami w waszych domach. Chęć spotkania wyrażamy: wrzucając do skrzynki (na bocznym ołtarzy) kartkę z imieniem i nazwiskiem, rejon kolędowy lub telefonicznie. Proszę to uczynić do 11.12