22 – 29.08.2021

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.

7 : 00    –    Podz. MB za tegoroczne żniwa, za odebrane łaski z prośbą o bł. Boże i Dary Ducha Świętego dla RO Lewino i ich rodzin.

9 : 00    –    + Magdaleny, Juliusza, Romana, Józefa, Jana, Franciszka Sikora, Leokadię, Kazimierza, Franciszka, Kazimierza, Wandę, Irenę, Helenę Szweda.

12: 00    –    + Zygmunta Lubockiego i zm. z rodziny Lubockich.

17: 00    –    + Ks. Stefana Kielińskiego – int. parafii.

18: 00    –    + Stanisława Czaję (22 r. śm.), rodziców z ob. str. brata Jana i dusze w c.c.

WTOREK. Święto Św. Bartłomieja Apostoła – 24.08.

17: 00    –    Podz. Natalii i Bartłomieja Miotk za odebrane łaski w 1 r. śl. z prośbą o bł. Boże i zdrowie na dalsze lata.

18: 00    –    + Anny Wejer, jej rodziców: Jadwigę i Ksawerego.

17: 00    –    Podz. za wstawiennictwem MB z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

18: 00    –    Podz. Elżbiety i Wacława Tempskich w 52 r. śl.za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie na dalsze lata i dla ich najbliższych.

CZWARTEK. Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26.08.

17: 00    –    + Ojca Jerzego Prus w 10 r. śm.

17: 30    –    + Rodziców: Jana i Stanisławę Wenta

18: 00    –    Podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Klary z ok. 1 urodzin.

PIĄTEK. Św. Moniki – 27.08.

17: 00    –    + Alfonsa i Wandy Milewczyk, Józefy i Leona Rode, teścia Stanisława.

17: 30    –    + Stanisława Cyman (1 r. śm.), rodziców, brata, siostry, Zygmunta Stankowskiego – int. Strzepcz.

18: 00    –    + Rodziców: Antoniego i Rozalię, brata Antoniego, krewnych: Aleksego, Rozalię, Klarę i Elżbietę.

SOBOTĘ. Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła – 28.08.

7 : 00    –    1/ + Ojca Władysława Brzozowskiego.

2/ + Zygmunta Meyna (30 dni po śm.)

18: 00    –    + Rodziców: Helenę i Franciszka Skrzypkowskich, Brunona i Helenę Neubauer, Jolantę i szwagra Huberta.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.

7 : 00    –    Prośba do MB i Serca Jezusa o zdrowie i bł. Boże w rodzinie oraz w pewnej intencji.

9 : 00    –    Do Ducha Św. podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze, za Ojca Św., duchowieństwo, za Ojczyznę, o pokój na świecie i w pewnej int.

10: 30    –    W intencji parafii

12: 00    –    + Rodziców: Michał i Elżbietę Ramczyk, Jerzego Ramczyk i Romana Kwidzińskiego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Informacja dla wyjeżdzających na pielgrzymkę: 23 – 27.08. Warszawa-Kazimierz n/Wisłą-Bieszczady. Pakowanie bagaży 545 (parking przed kościołem). Miejsca w autokarze będą wyznaczone.
  2. W poniedziałek 23.08. o godz. 1700 Msza św. + Ks. Stefana Kielińskiego – int. parafii.
  3. We wtorek tj. 24.08. przypada dla naszej parafii adoracja w intencji powołań, dlatego w godz. 1500 – 1700 zapraszamy do kościoła na Adorację Najśw. Sakramentu i modlitwy w tej intencji.
  4. W czwartek 26.08. Uroczystość NMP Częstochowskiej i odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
  5. Od poniedziałku 30.08. wracamy do układu Mszy św. rano i wieczorem.
  6. Początek roku szkolnego w środę 1.09. Msza św. o godz. 800 chyba, że będzie inna decyzja władz rozpoczęci roku szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców. Okazja do Spowiedzi św. w ciągu tygodnia.
  7. Przypominam o segregacji śmieci na cmentarzu. Do dużego pojemnika wrzucamy tylko: liście, gałązki świerkowe (bez wstążek, papierów, folii).
  8. Do odwołania obowiązują w kościele maseczki na Mszach św., ślubach, pogrzebach. Przystępując do Komunii św. wychodzimy ławkami i zachowajmy odstępy. Komunię św. możemy przyjmować na rękę (lewa ręka położona na prawej i zawsze spożywamy Komunię św. przy kapłanie), przystępując do Spowiedzi św. proszę nie zdejmować maseczek.
  9. W przyszłą niedzielę w całej diecezji kolekta remontowo – budowlana.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła rejon Leobór. W dniach 23.08. – 5.09. zapraszamy parafian z Lewinka (Meyer – Słoń). Proszę o wcześniejszy kontakt.