27.10. – 3.11.2019

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.10.

 7 : 00    –    + Rodziców: Stefanii (4 r. śm.) i Brunona Sikora, Andrzeja, Stefana Polejowskiego.

 9 : 00    –    + Rodziców: Ireny (w d. ur.) i Jana Paczuła

10: 30    –    W intencji parafii.

 

PONIEDZIAŁEK. Święto Św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów – 28.10.

 7 : 00    –    + Anny i Stanisława Naubauer

17: 00    –    + Beniamina Dampc, szwagrów i siostrę Annę

 

WTOREK – 29.10.

 7 : 00    –    W intencji siostry zakonnej Martyny prośba o dobre życie i dobrą śmierć.

17: 00    –    + Stanisława (22 r. śm.), rodziców, braci, bratanków Kielińskich, Franciszka i dusze w c.c.

 

ŚRODA – 30.10.

 7 : 00    –    1/ + Ewy i Dariusza Białaś

                   2/ Prośba o szczęśliwe rozwiązanie dla Iwony

17: 00    –    + Rodziców: Helenę (w r. śm.) i Edmunda Gruba, zm. z rodziny Gruba i Drywa.

 

CZWARTEK – 31.10.

 7 : 00    –    1/ + Krystyny i Genowefy oraz dusze w c.c.

                   2/ + Zygmunta Miotk (30 dni po śm.)

17: 00    –    1/ + Ojca Kazimierza Gruba (w d. ur.), Cecylię, Roberta, Barbarę, Władysława Skrzypkowskiego,  z rodziny Gruba i Kielińskich.

                   2/ + Józefa Kielińskiego (30 dni po śmierci)

 

PIĄTEK. Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.

 7 : 00    –    1/ + Członkinie I RM Strzepcz, zm. z ich rodzin oraz zm. kapłanów naszej parafii i dusze w c.c.

                   2/ + Członkinie RM Lewino, zm. kapłanów i dusze w c.c.

 9 : 00    –    1/ + Antoniego Hildebrandt, rodziców: Helenę i Roberta Stenka, Józefę i Jana Hildebrandt, Irenę

                   2/ + Rodziców: Teresę i Alfonsa Mazur, zm.z rodziny Sikora i Mazur.

10: 30    –    1/ W intencji parafii

                   2/ + Parafian, którzy zginęli w wypadkach drogowych, w czasie wojny i dusze w c.c.

 

SOBOTA. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – 2.11.

 7 : 00    –    1/ + Feliksa Kierznikowicz, Urszulę i Jana Miotk

                   2/ + Dziadków: Langa , Maszota, Darznik i Zaborowskich.

 9 : 00    –    1/ + Rodziców: Annę i Teofila Brzeskich oraz dusze w c.c.

                   2/ + Józefa Brylowskiego – int. brata Zbigniewa.

17: 00    –    + Mariana, Leona, Gertrudę i Dariusza Sikora, zm.z rodziny Dosz, Zenona, Michała, Stanisława, d. c.c.

 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11.

 7 : 00    –    + Annę i Józefa, Klarę i Franciszka, zm. z rodziny oraz + Józefa (w 1 r. śm.)

 9 : 00    –    1/ + Kazimierza Laskowskiego (w r. śm.), Albina, Gertrudę Grubba, zm. z rodziny ob. str. i dusze w c.c.

                   2/ + Męża, ojca, teścia, dziadka i pradziadka Józefa oraz dusze w c.c.

10: 30    –    W intencji parafii – Msza św. wspólna za zmarłych.