31.01. – 7.02.2021

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.

7 : 00    –    Prośba o bł. Boże dla Członków Róży św. Józefa i św. Jana Bosko oraz ich rodzin.

9 : 00    –    + Rodziców: Helenę i Franciszka Skrzypkowskich, Brunona i Helenę Neubauer oraz +Jolanty.

12: 00    –    Prośba o bł. Boże dla inwentarza.

7 : 00    –    + Anny i Roberta Polejowskich, zm. z rodziny Cierockich i Polejowskich.

17: 00    –    1/ + Zenona Patelczyk (w d. ur.), zm. z rodziny Patelczyk i Laskowskich.

2/ Prośba za wstawiennictwem MB o zdrowie dla córki i całej rodziny.

WTOREK. Święto Ofiarowania Pańskiego – 2.02.

7 : 00    –    Podz. za miniony rok z prośbą o Boże bł. i opiekę MB w Nowym Roku dla Członkiń I RM Stara Huta i ich rodzin.

17: 00    –    + Pawła Gładkiego (8 r. śm.), Cecylię i Wiktora Kwidzińskich.

7 : 00    –    + Marty i Ignacego Jankowskich.

17: 00    –    + Dziadków: Anny, Józefa, Klary i Franciszka (w r. śm.) oraz zm. z rodziny.

I CZWARTEK – 4.02.

7 : 00    –    + Teściów: Wandę i Teofila oraz szwagierkę Teresę.

17: 00    –    + Ojca Zygmunta Bargańskiego (w d. ur.), z rodziny Bargańskich i Jóskowskich.

I PIĄTEK. Św. Agaty, dziewicy i męczennicy – 5.02.

7 : 00    –    + Urszuli Gładkiej (w r. śm.)

16: 00    –    + Członków RO Stara Huta i dusze w c.c.

17: 00    –    + Józefy, Leona, Franciszka, Marię, Janinę i Kacpra Miotk.

I SOBOTA. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników z Japonii – 6.02.

7 : 00    –    + Rodziców: Annę i Władysława oraz zm. z rodziny.

17: 00    –    + Rodziców: Walerię i Augustyna Kleba oraz ich syna Józefa.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.02.

7 : 00    –    + Elżbiety i Franciszka Reuter oraz ojca Roberta Sikora.

9 : 00    –    1/ + Anastazji i Jana Trybowskich oraz Feliksa Kierznikowicz.

2/ + Zbyluta Wojtasiewicz.

12: 00    –    + Agnieszki Maciejewskiej – int. II RM Strzepcz.

1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Dzień Życia Konsekrowanego, modlitwa za zakonnice, zakonników, członków instytutów świeckich. Błogosławieństwo świec. Kolekta na zakony klauzurowe.
  2. W tym tygodniu: I Czwartek – modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji kapłanów, I Piątek – czcimy NSPJ, I Sobota – czcimy Niepokalane Serce NMP.
  3. Od poniedziałku do czwartku w 1600 – 1700 Adoracja Najświętszego Sakramentu a w piątek w godz. 1500 – 1600 z okazją do Spowiedzi św. dla wyznaczonych klas. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w Adoracji.
  4. Porządek Spowiedzi św.:
    • poniedziałek – kl. VIII
    • wtorek – kl. VII
    • środa – kl. VI
    • czwartek – kl. V.
    • piątek – kl. IV
    • Dzieci i młodzież uczestniczą we Mszy św. o godz. 1700 a w piątek – kl. IV o godz. 1600.
  5. W I Sobotę od godz. 900 odwiedziny chorych. Można zgłosić chorych dodatkowych lub z powodu choroby odwołać. Proszę to uczynić do środy.
  6. W środę błogosławieństwo wiernych w chorobie gardła przez wstawiennictwo Św. Błażeja.
  7. Chrzty w niedzielę 14.01.
  8. Zachęcamy do udziału w każdą środę w Nowennie do MBNP a w piątek przed wieczorną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  9. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla dzieci I Komunii i chociaż jednego z rodziców. Obecność jest konieczna.
  10. Wszystkim solenizantom tego tygodnia życzymy wstawiennictwa Patronów i Bożego błogosławieństwa.
  11. W przyszłą niedzielę kolektę na olej opałowy do ogrzania obiektów parafialnych a po Mszach św. zbiórka na spalony kościół w Kasparusie (odezwa Ks. Biskupa)
  12. W kościele zajmujemy wyznaczone miejsca w ławkach i na krzesłach. Obowiązują maseczki zakładane na nos i usta.
  13. Pozostawiamy dodatkową Mszę św. w niedzielę o godz. 1200, na którą szczególnie zapraszamy dzieci.