5 – 12.01.2020

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 5.01.

7 : 00    –    1/ + rodziców z ob. str. Helenę i Franciszka Skrzypkowskich, Brunona i Helenę Neubauer oraz Jolanty.

2/ + Emila, Marię Mudlaff, rodziców: Pawła, Gertrudę, Klarę Lange, braci: Józefa i Kazimierza.

9 : 00    –    + Leokadii, Kazimierza, Franciszka, Helenę, Wandę i Irenę Szweda, Magdaleną, Juliusza, Jana, Monikę, Gerarda, Elżbietę Sikora.

PONIEDZIAŁEK. OBJAWIENIE PAŃSKIE – 6.01.

7 : 00    –    + Józefa i Anny, Franciszka i Klary oraz wujka Józefa.

9 : 00    –    1/ + Ojca Jerzego Kwidzińskiego.

2/ + Apolonii Grzenkowicz (Msza św. gregoriańska)

10: 30    –    1/ W intencji parafii

2/ Podz. za miniony Rok z prośbą o Boże bł. i opiekę MB w N. Roku dla Członkiń I RM St, Huta i ich rodzin.

7 : 00    –    1/ + Apolonii Grzenkowicz (gregorianka)

2/ + Rodziców” Stanisława (w r. śm.) i Czesławę Maszota

7 : 30    –    + Józefa Kielińskiego – int. Zakł. Pogrzebowego OZYRYS

7 : 00    –    Podz. za St. Rok z prośbą o bł. w N. Roku dla Członkiń III RM Strzepcz-Dargolewo i ich rodzin.

7 : 30    –    + Apolonii Grzenkowicz (gregorianka).

7 : 00    –    + Apolonii Grzenkowicz (gregorianka)

7 : 30    –    + Zdzisława Maszoty – int. Zakł. Pogrzebowego OZYRYS.

PIĄTEK – 10.01.

7 : 00    –    1/ + Rodziców: Aleksandra i Jadwigę Labudda, Bogusławy, Wartysława, Kazimierę i Ratybora.

2/ + Ireny Wieckiej (30 dni po śm.)

7 : 30    –    + Apolonii Grzenkowicz (gregorianka)

7 : 00    –    1/ + Apolonii Grzenkowicz (gregorianka).

2/ W int. Barnarda z ok. 90 ur. podz. za otrzymane łaski z prośba o zdrowie i bł. Boże.

18: 00    –    + Haliny Ellwart (z ok. ur.), dziadków Cecylię i Wojciecha Ellwart, Małgorzaty i Teodora Blokus

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.

7 : 00    –    1/ Podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze o zdrowie dla Członkiń RM Lewino

2/ + Apolonii Grzenkowicz (gregorianka)

9 : 00    –    1/ + Brata Brunona (1 r. śm.), rodzeństwo, ciocie, wujków, kuzynów i dusze w c.c.

2/ + Matki Cecylii (9 r.śm.), Kazimierza Gruba, Roberta i Barbarę.

10: 30    –    1/ W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

2/ W int. Barnadety Szczeszak z ok. 85 ur., prośba o bł. i łaskę zdrowia – int. dzieci.