9 – 16.05.2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCY – 9.05.

7 : 00    –    + Rodziców: Wandę i Alfonsa Licau, zm. z rodziny Licau i Byczkowskich.

9 : 00    –    + Jadwigi Janta

10: 00    –    W int. dzieci I Komunijnych ich rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    W int. dzieci I Komunijnych ich rodziców i chrzestnych.

16: 00    –    W int. Andrzeja z ok. 18 ur. z prośbą o bł. Boże w dorosłym życiu oraz prośba o bł. Boże dla rodziny Bryla, Wójcik i Piwka.

7 : 00    –    + Romana Klawikowskiego (w d. ur.)

17: 00    –    + Rodziców: Agnieszki i Władysława Mielewczyk oraz Stefana i Jadwigę Mielewczyk.

18: 00    –    + Antoniego Hildebrandt (z ok. 74 ur.)

7 : 00    –    + Dziadków: Pelagię i Władysława Miotk

17: 00    –    + Rodziców: Anielę i Karola, siostrę Marię i brata Stanisława.

18: 00    –    + Józefa Szaradowskiego (19 r. śm.), Mariannę, Zdzisława i Zdzisławę Szaradowskich.

7 : 00    –    + Wilhelma i Agnieszki Perszon, Stanisława, Edmunda, Stanisławy, Pauliny oraz d. w c.c.

17: 00    –    Prośba o bł. Boże dla wszystkich pracowników Firmy BAT z Sierakowic.

18: 00    –    + Rodziców: Jana i Waleskę Skórowskich, braci: Jana, Leona i pokrewnych – int. Lewinko.

7 : 00    –    + Rodziców: Leokadię i Klemensa oraz braci.

17: 00    –    + Rodziców, teściów, rodziców chrzestnych oraz Krystiana.

18: 00    –    + Wujków: Zbigniewa i Włodzimierza.

PIĄTEK. Święto Św. Macieja, Apostoła – 14.05.

7 : 00    –    + Ojca Władysława Mielewczyk (z ok. ur.)

17: 00    –    + Henryka Mazur

18: 00    –    + W czyśćcu cierpiąca – int. Firma BAT z Sierakowic.

7 : 00    –    + Gerarda Bobrowskiego (11 r. śm.)

17: 00    –    W int. Fabiana z ok. 18 ur. prośba o bł. Boże i zdrowie w dorosłym życiu.

18: 00    –    + Ojca Jana Choszcz (z ok. ur.) oraz zm. babcie i dziadków.

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16.05.

7 : 00    –    + Męża Mariana Choszcz, jego rodziców: Helenę, Zofię i Roberta, brata Jana, szwagra Zdzisława Bulczak, zm. z rodziny Choszcz, Wrońskich i Konkolów.

9 : 00    –    + Józefa i Józefę Żeromskich, zm. z rodziny Żeromskich i Bojeńskich.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    + Członkinie RM Lewinko.

1. Nabożeństwa majowego w łączności z wieczorną Mszą św. Zachęcamy do odprawiania nabożeństw majowych w poszczególnych wioskach. Intencja nabożeństw majowych z prośbą o ustanie pandemii i oddanie się całej parafii pod opiekę Maryi.
  2. „Biały tydzień” w grupach: I – godz. 1700 a II – godz. 1800.
  3. W dniach 9 – 15.05: Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
  4. W czwartek 13.05. o g. 2100 Nabożeństwo Fatimskie.
    • Figura: rejon kolędowy Tłuczewo wyb. (czerwiec: Strzepcz pod Dargolewo Schroeder – Gibas)
    • Różaniec: RM Miłoszewo (czerwiec: RM Miłoszewo/Kamienna Góra).
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ze względu na istniejącą pandemię i utrudnienia organizacyjne nie ma pieszej pielgrzymki do Wejherowa. Przybędą pielgrzymi z Kościerzyny 13.05. ok. godz. 1910 w małych grupach z zachowaniem restrykcji sanitarnych.
  6. Chrzty w naszej parafii będą 16.05. Zgłoszenie do środy w biurze parafialnym (akt urodzenia dziecka i zaświadczenie dla rodziców chrzestnych, jeżeli są z innej parafii). Nauka w sobotę po wieczornej Mszy św.
  7. Przypominamy, że w naszym kościele zajmujemy miejsca w ławkach, gdzie są kartki (jedna osoba przy kartce, dziecka z jednym z rodziców) oraz na krzesłach. Obowiązują maseczki nakładane na usta i nos.
  8. Informacje na tablicy ogłoszeń: nabór na studia w WSD w Pelplinie oraz studia uprawiające do nauczania religii, które będą prowadzone w Pelplinie i Toruniu.
  9. W sprawie sprzątania kościoła proszę o kontakt z Ks. Proboszczem.