Msze św. w parafii p.w. św. Marii Magdaleny w Strzepczu:
niedziele i święta:    godz. 7:00, 9:00, 10:30
święta "zniesione": godz. 7:00, 9:00, 18:00 (w okresie zimowym 17:00)
dni powszednie:      godz. 7:00, 18:00 (w okresie zimowym 17:00)

Odpusty:
                św. Marii Magdaleny - niedziela po 22 lipca
                św. Michała Archanioła - niedziela przed lub po 29 września

Nabożeństwa:
W środę Nowenna do MBNP, w I czwartek przed wieczorną Mszą św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w okresie Wielkiego Postu: Droga Krzyżowa dla dzieci godz. 16:00, dla dorosłych godz. 18:00, Gorzkie Żale w niedzielę godz. 16:00 z kazaniem pasyjnym.

Inne Nabożeństwa:
Majowe, czerwcowe (w łączności z wieczorną Mszą św.), różaniec dla dzieci w październiku godz. 16:00, dla dorosłych 18:30.
W niedzielę przed sumą o godz. 10:30 śpiewane są Godzinki do NMP na przemian z odmawianym Różańcem. W każdy piątek przed wieczorną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W okresie Wielkiego Postu rekolekcje rozpoczynają się w IV Niedziele Wielkopostną i trwają do środy

Okazja do Spowiedzi św. codziennie 15 minut przed Mszą św. W każdy I Piątek m-ca Spowiedź św. godz. 14:30 - 16:00.

W okresie lipca spotkania w poszczególnych wioskach i modlitwa w intencji rolników, szczęśliwych żniw, mieszkańców wiosek oraz turystów.
W październiku spotkania dla Róż Różańcowych i mieszkańców w poszczególnych wioskach a w listopadzie modlitwa za zmarłych.

Biuro Parafialne: czynne codziennie przed lub po Mszy św. oraz w niedzielę po Mszach św. - tylko intencje. W sprawach nagłych zawsze.

e-mail: pstrzepcz@diecezja-pelplin.pl