13.06. – 20.06.2021

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.

7 : 00    –    + Krystyny i Tadeusza Miotk, rodziców: Helenę, Jadwigę, Jana i Alfonsa, Urszuli Franciszka Walkusz, Bonifacego Pawlak i Mariana Gafka.

9 : 00    –    1/ + Rodziców: Józefę i Władysława Balaszkowskich, siostry: Marię i Barbarę int. Tępcz.

2/ + Anny Sękowskiej – Lademan (30 dni po śm.)

10: 30    –    W int. parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    + Leona Skórowskiego (10 r. śm.).

PONIEDZIAŁEK. Bł. Michała Kozala, bpa i męczennika – 14.06.

7 : 00    –    Podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla całej rodziny Marcina i Barbary z ok. 18 rocznicy ślubu.

18: 00    –    + Zofii, Aleksego, Jerzego, Stanisława i zm. z rodziny.

7 : 00    –    + Ireny Lewińskiej i zm. z jej rodziny

18: 00    –    + Teściów: Leonardę i Bolesława oraz dziadków Marię i Aleksandra.

7 : 00    –    + Krystyny Necel

18: 00    –    Prośbą o dobre urodzaje na żniwa i oddalenie pandemii – int. RM Strzepcz/Dargolewo

CZWARTEK.  Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika – 17.06.

7 : 00    –    + Ireny Lewińskiej i zm. z jej rodziny.

18: 00    –    + Stefanii i Władysława Klawikowskich oraz + Pawła.

PIĄTEK – 18.06.

7 : 00    –    + Klemensa (13 r. śm.) i Jadwigę Myszka oraz ich syna Zbigniewa.

18: 00    –    + Antoniny i Władysława oraz zm. z rodziny Paszko.

7 : 00    –    + Córki Justyny Myszka

16: 00    –    Ślub Sara Sidor i Mariusz Szostak.

18: 00    –    + Jadwigi i Aleksandra Labudda, Bogusławy, Ratybora, Wartysława i Kazimiery.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.

7 : 00    –    + Ojca Jana Paczuła (z ok. ur.) i Ireny Paczuła.

9 : 00    –    1/ + Heleny Kielińskiej, rodziców Ewę i Jana, braci: Józefa i Andrzeja oraz d. w c.c.

2/ + Stefana Solis (w r. śm.)

10: 30    –    W intencji parafii

12: 00    –    + Rodziców: Anielę i Stanisława Barzowskich oraz + Małgorzaty.

1. W niedzielę 13 maja o godz. 2100 Nabożeństwo Fatimskie.
    • Różaniec: RM Miłoszewo/Kamienna Góra (VII – I RM Stara Huta)
    • Figura: rejon kolędowy Strzepcz pod Dargolewo Schroeder-Gibas (VII – Strzepcz pod Dargolewo Kostuch-Kieliński).
  2. Witamy i pozdrawiamy gości obecnych w naszej parafii a solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. Po Mszach św. do nabycia Pielgrzym.
  4. W okresie wakacji: 29.06. – 29.08. (poniedziałek – piątek) Msze św. o g. 1700 i 1800 z wyjątkiem soboty Msza św. o 700 a wieczorna z niedzieli oraz uroczystości.
  5. Uroczystość Odpustowe MB Kościerskiej Królowej Rodzin w Kościerzynie 19.06. suma o godz. 1200
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, rejon Głodnica. Kolejny rejon sprzątania: Kamienna Góra 14 – 27.06. Prosimy o kontakt z w celu ustalenia dnia i godziny.
  7. Od 21.06. tradycyjne spotkania w poszczególnych wioskach.
    • Modlimy w intencji mieszkańców, o błogosławieństwo na żniwa, w intencji wypoczywających, oraz o ustanie pandemii.
    • Początek spotkań o 1900.
    • Jeżeli jest problemy z zorganizowaniem miejsca lub nie ma potrzeby spotkania, proszę o wcześniejszy kontakt.
    • Dobrowolne ofiary przeznaczymy na odnowienie naczyń liturgicznych.
    • Kolejność spotkań na tablicach ogłoszeń i parafialnej stronie internetowej.
  8. Dziękuję za dzisiejsza kolektę specjalną na WSD w Pelplinie.
  9. Na tablicy ogłoszeń informacje o spotkaniu młodzieży w Pelplinie 19.06. i o studiach w WSD w Pelplinie.
  10. Proszę o kontakt narzeczonych, którzy mają ustalony termin ślubu na IX i X w celu ustaleni terminu rozmowy kanonicznej.
  11. Organizujemy Pielgrzymkę do Warszawy, Kazimierza Dolnego, Bieszczady.
    • Program i deklaracja wyjazdu na bocznym ołtarzu.
    • Termin: 23 – 27.08. br.
    • Wszystkie informacje są na programie a terminy spotkania i wpłat na deklaracji.
    • Proszę dobierać się po dwie osoby, dotyczy to szczególnie noclegów.
    • Na I spotkanie – 18.06. po wieczornej Mszy św. osoby zdecydowane na wyjazd przynoszą wpłatę, wypełnioną deklaracja i wkładają do podpisanej koperty.
  12. Proszę o kontakt w sprawie grobu na cmentarzu: Sektor B, rząd VIII, nr 10 (Julian Grzenkowicz).
  13. Ze względu na zwiększenie ilości osób jakie mogą przebywać w kościele, zawieszamy transmitowanie Mszy Św. na naszej stronie na Facebooku.