4 – 11.07.2021

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.07.

7 : 00    –    + Rodziców: Rozalii i Antoniego Tempskich, krewnych z rodziny Draws i Tempskich oraz brata Antoniego, bratową Reginę.

9 : 00    –    + Brata Wacława (21 r. śm.), jego żonę Aurelię, rodzeństwo, rodziców i dusze w c.c.

12: 00    –    + Władysława Myszka (w r. śm.) i zm. z rodziny.

17: 00    –    + Teresy i Józefa Kielińskich

18: 00    –    + Rodziców: Władysławę i Józefa Sikora, Marię i Jana Mielewczyk, dusze w c.c.

WTOREK. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – 6.07.

17: 00    –    + Jana Mielewczyk (z ok. ur.) – int. syna z rodziną.

17: 30    –    + Haliny Ellwart (16 r. śm.), rodziców: Elżbietę i Leona oraz Stanisława Ellwart.

18: 00    –    + Męża Stefana (5 r. śm.), teściów: Agnieszkę i Feliksa, szwagrów i szwagierki.

17: 00    –    + Rodziców: Jadwigę i Klemensa Myszka oraz brata Zbigniewa.

18: 00    –    + Władysława i Leokadię Langa, Marię i Jadwigę oraz dusze w c.c.

CZWATRTEK. Św. Jana z Dukli, kapłana – 8.07.

17: 00    –    + Stefani Wenta (31 r. śm.), Ambrożego i Andrzeja Wenta.

17: 30    –    Prośba o bł. w inwentarzu i bł. w rodzinie.

18: 00    –    W int. Ewy i Wojciecha (w 16 r. śl.), podz. i prośba o potrzebne łaski dla całej rodziny.

PIĄTEK – 9.07.

17: 00    –    + Gertrudy i Józefa Czylkowskich

17: 30    –    + Rodziców: Moniki i Jana oraz brata Kazimierza.

18: 00    –    + Radosława i Christiana Kielińskich (17 r. śm.)

7 : 00    –    + Rodziców: Bertę i Ambrożego, siostrę Klarę, szwagra Albina, brata Antoniego.

17: 00    –    W intencji Karola i Beaty Miotk z ok. 40 urodzin z prośbą o Boże bł.

18: 00    –    Prośba o dobre żniwa i bł. na ten czas – int. I RM Strzepcz.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.

7 : 00    –    Prośba o bł. w czasie żniw, uchronienie od gradobicia i dobre urodzaje – int. RO Nowa Huta wyb.

9 : 00    –    + Klemensa (13 r. śm.), rodziców, braci, bratanków i zm. Franciszka.

10: 30    –    W int. parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    + Beniamina, Wacława, Franciszka i Leokadię Damps.

1. Ostatnie w tym tygodniu spotkania: Strzepcz (poniedziałek), Miłoszewo (środa). Początek o godz. 1900. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji mieszkańców, rolników, wypoczywających i o ustanie pandemii. Dobrowolne ofiary przeznaczamy na renowację naczyń liturgicznych.
  2. Chrzty w przyszłą niedzielę. Zgłoszenie do środy w biurze parafialnym. Nauka w sobotę po wieczornej Mszy św.
  3. Pieszej pielgrzymki do Sianowa wyruszy 18.07. o godz. 745. Proszę o kontakt młodzież męską niosącą feretron, czy feretron będzie niesiony, czy nie. Obowiązuje zachowanie środków sanitarnego bezpieczeństwa, wszyscy muszą mieć identyfikator z imieniem i nazwiskiem. Suma w niedzielę 18.07. o godz. 1130. Program całego tygodnia na tablicy ogłoszeń.
  4. Nasz parafialny Odpust ku czci Św. Marii Magdaleny w niedzielę 25.07. Suma będzie o godz. 1200 a po niej procesja eucharystyczna (feretrony, baldachim, chorągwie). Dodatkowa okazja do Spowiedzi św. piątek 23.07. w godz. 1900 – 1930.
  5. „Wakacje z Bogiem”, to nasz duszpasterski apel, aby nie zapominać w czasie wakacji o obowiązkach chrześcijańskiego życia i właściwych postawach. Pamiętajmy o właściwym stroju w kościele.
  6. Pozdrawiamy i witamy gości a solenizantom życzymy wiele łask Bożych.
  7. Proszę zgłaszać chorych, których odwiedzimy przed odpustem św. Marii Magdaleny (termin odwiedzin podam za tydzień).
  8. We wtorek 13.07. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 2100. Różaniec – I RM Stara Huta (VIII – II RM Stara Huta), Figura – Strzepcz pod Dargolewo: Kostuch – Kielińscy (VIII – Strzepcz: Stara Droga, Ks. Rotty, Szkolna, Jeziorna, Derdowskiego)
  9. W sobotę 17.07. po wieczornej Mszy św. spotkanie dla zapisanych na Pielgrzymkę: Warszawa, Kazimierz n. Wisłą, Bieszczady w dniach 23 – 27.08. Końcowa wpłata, którą wkładamy do podpisanej koperty z imieniem i nazwiskiem. Obecność obowiązkowa. Jeżeli ktoś rezygnuje z wyjazdu, proszę o wcześniejszy kontakt.
  10. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom za budowanie wspólnoty parafialnej w czasie 20 lat mojej obecności w tej parafii, za wszelką pomoc i wszelkie dobro. Bóg zapłać.