4 – 11.10.2020

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.10.

7 : 00    –    + Krystyny, Elżbiety i Anny Miotk, Franciszka i Urszulę Walkusz, Elżbietę Kunc, Kurta Okoń.

9 : 00    –    + Żony Małgorzaty, brata Jerzego, rodziców z ob. str. Helenę i Władysława, Monikę i Stefana Langa.

PONIEDZIAŁEK. Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy – 5.10.

7 : 00    –    + Bronisławy Kos (1 r. śm.)

18: 00    –    + Rodziców: Józefy i Leona oraz zm. z rodziny Maszota.

7 : 00    –    + Zofii (w r. śm.) i Alojzego Myszka

18: 00    –    + Teresy Szmuda (9 r. śm.)

ŚRODA. NMP Różańcowej – 7.10.

7 : 00    –    + Ks. Franciszka Mullera (17 r. śm.)

18: 00    –    + Jana i Marii Pranczk

7 : 00    –    + Zdzisława Maszotę (1 r. śm.)

18: 00    –    Podziękowanie Marcina i Katarzyny w 1 r. śl. i prośba o dalsze łaski.

PIĄTEK – 9.10.

7 : 00    –    + Heleny Cierockiej (1 r. śm.) i Franciszka

18: 00    –    Podz. za odebrane łaski i prośba o dalsze dla Moniki i Bartosza w 10 r. śl.

7 : 00    –    Podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Anny i Jana w 19 r. śl.

18: 00    –    + Rodziców: Jadwigę i Aleksandra Labudda, Bogusławy, Wartysława, Ratybora

i Kazimiery.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.

7 : 00    –    + Elżbiety i Franciszka Reuter (2 r. śm.)

9 : 00    –    + Męża Mieczysława Milewczyk (26 r. śm.), jego rodziców: Bronisławę i Jana oraz szwagra Stefana Uzdrowskiego, dusze w c.c. – int. Pobłocie.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

1. W niedzielę 11.10. w całym kraju po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia pod hasłem: „TOTUS TUUS” W naszej parafii już od 15 lat oddajemy krew.W godz. 900 – 1400 będą przy plebanii dwa ambulans. Warunki: nie ukończyliśmy 60 lat, w ostatnim czasie nie braliśmy antybiotyków, nie chorowaliśmy na żółtaczkę. Przynosimy dowód osobisty. Można zjeść posiłek. Najpierw w salce, w plebanii (wejście od jeziora) zapisy (formularz) a następnie w ambulansie dalsze czynności.
  2. W Dniu Papieskim 11.10. o godz. 2100 Apel Jasnogórski przygotowany przez młodzież.
  3. Ostatnie Nabożeństwo Fatimskie 10. godz. 2100. Różaniec – RM Nowa Huta wyb., Figura – rejon kolędowy Stara Huta wieś prawa strona.
  4. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu po wieczornej Mszą św. o godz. 1800 a w niedzielę o godz. 1000. Zachęcamy do udziału w różańcu w kościele lub odmawiania go w domu.
  5. Spotkanie Żywego Różańca i mieszkańców wiosek nie odbędą się z powodu panującego zagrożenia koronawirusem.
  6. Po Mszach św. możemy nabyć Pielgrzym i Kalendarze dla rolników.
  7. Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie i udział w Odpuście św. Michała oraz dziękczynieniu za plony żniwne, dary ofiarne i liturgię parafianom z Pobłocia, chórowi, ministrantom.
  8. Można zamawiać intencji Mszy św. na przyszły rok.
  9. W przyszłą niedzielę chrzty. Zgłoszenie do środy. Nauka w sobotę po wieczornej Mszy św.
  10. Dziś zbiórka do puszek na rzecz Stolicy Apostolskie, przeniesiona z 29.06.
  11. W przyszłą niedzielę kolekta na prace parafialne.
  12. Przypominamy rolnikom, na prośbę władz gminy Lina i Luzino o spisie rolnym.
  13. Decyzją Ks. Bpa Ordynariusza bierzmowanie w naszej diecezji będzie w I Klasie Szkoły Ponadpodstawowej, dlatego młodzież obecnych klas VII otrzyma indeksy w klasie VIII.
  14. Jest jeszcze 20 wolnych miejsc na pielgrzymkę w dniach 19 – 22.10. Warszawa: grób Ks. Popiełuszki, Kazimierz n. Wisłą, Bieszczady (Komańcza). Jeżeli nie będzie 44 osoby wyjazd będzie odwołany.