9.01. – 16.01.2022

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9.01.

7 : 00    –    + Ewy Kielińskiej (w r. śm.), Jana, Helenę, Józefa, Andrzeja i Teresę Kielińskich.

9 : 00    –    + Brunona (3 r. śm.), rodzeństwo, teściów i dusze w c.c.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    + Antoniego Stankowskiego – Msza św. gregoriańska.

7 : 00    –    + Józefa Klamrowskiego (6 r. śm.)

7 : 30    –    + Antoniego Stankowskiego – Msza św. gregoriańska

7 : 00    –    + Antoniego Stankowskiego – Msza św. gregoriańska

7 : 30    –    + Stanisława Czaję, rodziców z ob. str., rodzeństwo o dusze w c.c.

7 : 00    –    + Matki Cecylii (11 r. śm.), Kazimierza Gruba, Roberta i Barbarę.

7 : 30    –    + Antoniego Stankowskiego – Msza św. gregoriańska

7 : 30    –    + Romana Milewczik – int. Zakładu Pogrzebowego ZNICZ

PIĄTEK – 14.01.

7 : 00    –    + Antoniego Stankowskiego – Msza św. gregoriańska

7 : 30    –    + Haliny Ellwart (z ok. ur.), dziadków, Cecylię, Wojciecha oraz Małgorzatę i Teodora Blokus.

7 : 00    –    1/ + Antoniego Stankowskiego – Msza św. gregoriańska

2/ + Gertrudy i Franciszka Mering

18: 00    –    + Siostry Stanisławy (12 r. śm.), męża, syna, rodzeństwo i dusze w c.c.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.

7 : 00    –    + Rodziców: Juliusza i Eleonorę Lange oraz siostrę Annę

9 : 00    –    1/ + Rodziców: Heleny (w d. ur.) i Edmunda Gruba, zm. z rodziny Gruba i Drywa.

2/ Podz. za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże w N. Roku oraz opiekę MBNP int. RM Lewino

12: 00    –    + Antoniego Stankowskiego – Msza św. gregoriańska.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Trwają kolędowe odwiedzimy rodzin, które wyraziły taką wolę. Terminarz na stronie parafii i tablicach ogłoszeń. Zachowujmy środki sanitarne, nie ma poczęstunków. Będzie jeden ministrant. W niektórych rejonach prosimy o pojazd. Bardzo proszę o podanie faktycznej liczbę mieszkańców domu (nie tylko zameldowanych), ważne dla danych przed wizytacja ks. Biskupa w przyszłym roku. Gdzie nie będzie kolędy określimy to wg danych sprzed 2 lat.
  2. Dzieci przygotowują zeszyty, ćwiczenia od lekcji religii, kartki comiesięcznej Spowiedzi św., młodzież kl. VIII indeksy a młodzież klas I ponadpodstawowej (przed bierzmowaniem) zaświadczenie od katechety lub wpis w zeszycie, że uczestniczą w zajęciach katechetyczny. Jest to jeden z warunków dopuszczenia do bierzmowania. Proszę o wpis lub zaświadczenie udziału w katechezie starszą młodzież. Dzieci kl. III proszę o przygotowanie formuły Spowiedzi św.
  3. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe spotkania w waszych domach, za przekazane ofiary. Proszę przy dodatkowych ofiarach zaznaczyć, czy są na ścianę kościoła, czy na inne prace, które też planujemy. Dziękujemy za ofiary dla p. Organisty.
  4. Ofiary składane przy żłóbku przeznaczone na misje katolickie.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Pelplinie.
  6. Zachęcamy do nabycia Pielgrzyma.
  7. Zachęcamy, aby w dniu kolędy rodzina lub jej przedstawiciele uczestniczyli we Mszy św.
  8. Jeżeli z powodu choroby lub kwarantanny rodzina nie może przyjąć kolędy, prosimy o informację.
  9. W okresie spotkań kolędowych Msze św. w tygodniu o 700 i 730 z wyjątkiem soboty, rano a wieczorna z niedzieli o g. 1800. Nowenna do MBNP w środę przed Mszą św. o godz. 730
  10. Andrzej Bulczak z Białorusi dziękuje za wasz „Adwentowy dar serca”.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafianom z rejonu Pobłocie prawa strona, kolejny rejon” Pobłocie lewa strona (bez Osiedla): 10 – 23.01.2022. Sprzątamy we wtorek i piątek godz. 900.
  12. Osoby zainteresowane wyjazdem na pielgrzymkę w dniach 27 – 30.04. do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia, Wadowic, Niepokalanowa proszę o pozostanie w kościele.
  13. Pozdrawiamy gości a solenizantom, jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych.