1 – 8.11.2020

NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1.11.

7 : 00    –    + Józefa (2 r. śm.), zm. z rodziny i + Krystyny i Genowefy.

9 : 00    –    1/ + Antoniego Hildebrandt, rodziców: Helenę i Roberta Stenka, Józefę i Jana Hildebrandt oraz + Ireny.

2/ + Jana i Zofii Becker oraz Stefanię Maszota.

10: 30    –    1/ W intencji parafii

2/ + Członkinie I RM Strzepcz, zm. z ich rodzin, zm. kapłanów naszej parafii oraz d. w c.c.

12: 00    –  + Rodziców: Halinę i Stanisława Błaszkowskich, ojca Brunona Labuda, pokrewnych z obu stron, dobrodziejów i dusze w c.c.

PONIEDZIAŁEK. WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – 2.11.

7 : 00    –    1/ + Dziadków: Langa, Maszota, Darznik i Zaborowskich.

2/ + Rodziców: Teresę i Alfonsa, zm. z rodziny Sikora i Mazur.

9 : 00    –    Msza św. wspólna za zmarłych.

17: 00    –    1/ + Z naszych rodzin, z parafii, tragicznie zmarłych, ofiary wojny i dusze w c.c.

2/ + Dziadków: Jana Klein, Agnieszkę i Józefa Darznik, Jakuba i Monikę Piekarskich, Elżbietę i Franciszka Reuter.

7 : 00    –    + Kazimierza Laskowskiego (w r. śm.), Albina i Gertrudę Grubba, zm. z ob. str. i d. w c.c.

17: 00    –    + Członkinie RM Miłoszewo i Kamienna Góra i zm. z ich rodzin.

ŚRODA. Św. Karola Boromeusza, biskupa – 4.11.

7 : 00    –    + Antoniego Paczuła, jego rodziców i siostry.

17: 00    –    + Członków RO i RM Tłuczewo wyb.

I CZWARTEK – 5.11.

7 : 00    –    + Eugenii Treder – int. Zakł. Pogrzebowego OZYRYS

17: 00    –    + Romana Karsznego (28 r. śm.)

I PIĄTEK – 6.11.

7 : 00    –    Prośba o bł. Boże dla Piotra z ok. 18 ur. i łaskę Darów Ducha Świętego w dalszym życiu.

16: 00    –    + Jurka Stencel i ojca chrzestnego Jana Stencel.

17: 00    –    + Męża Edmunda Thiel, rodziców z ob. str., siostry: Józefę i Annę, brata Zygmunta i d. w c.c.

I SOBOTA – 7.11.

7 : 00    –    + Z rodzin III RM Strzepcz – Dargolewo.

16: 00    –    W int. Reginy i Jerzego z ok. 50 r. śl., podz. i prośba o dalsze łaski.

17: 00    –    1/ + Romana i Urszuli Kielińskich.

2/ + Męża, ojca, teścia, dziadka Józefa Bulczak (2 r. śm.) oraz dusze w c.c.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.11.

7 : 00    –    + Stefanii i Kazimierza Betcher i zm. z rodziny.

9 : 00    –    Podz. za wstawiennictwem MBNP Elżbiety i Kazimierza z prośbą o bł. w rodzinie.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    + Henryka (4 r. śm.) i dziadków z ob. stron.

1. W poniedziałek 11. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. 700, 900, 1700.
  2. W ciągu całego listopada, można raz w ciągu dnia uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące, nawiedzając cmentarz i odmawiając dowolna modlitwę za zmarłych.
  3. Z powodu zamknięcia cmentarzy, różaniec będzie do piątku 6.11.w kościele zaraz wieczornej Mszy św.
  4. Zachęcamy do podjęcia modlitwy w intencji ustania pandemii i wszystkich trudnych spraw. Cały tydzień będzie w naszym kościele Adoracja Najśw. Sakramentu w g. 1600 – 1700 z wyjątkiem I Piątku, bo 1500 – 1600. W czasie Adoracji okazja do Spowiedzi św.
  5. Prosimy młodzież i dzieci, aby przystąpili w czasie Adoracji do Spowiedzi św. wtorek kl. VII/VIII, środa kl. VI, czwartek kl. V a w I Piątkiem kl. IV. W ten sposób unikniemy zbyt wielkiej ilości wiernych w kościele.
  6. W tym tygodniu: I Czwartek – modlitwa o powołania. I Piątek – czcimy serce Pana Jezusa. Spowiedź św. 1500 – 1600 i Msza św., I Sobota – czcimy Niepokalane Serce NMP.
  7. Codziennie po Komunii św. śpiewamy Suplikacje o ustanie pandemii.
  8. W I sobotę od godz. 900 odwiedzimy chorych. Jeżeli jest obawa o ich zdrowie, można odwołać.
  9. Wypominki za zmarłych odmawiamy w tygodniu z 10 różańca a Msza św. wspólna: 2.11. g 900, 15.11. i 22.11. o g. 1030. Kartki wrzucamy do skrzynki na ołtarzu MBNP.
  10. Chrzty w niedzielę 8.11. Zgłoszenie do środy. Nauka w sobotę po wieczornej Mszy św.
  11. W przyszłą niedzielę w naszej ojczyźnie zbiórka na rzecz Pomoc Kościołowi prześladowanemu.
  12. Dziękuję parafianom z Tęcza za sprzątanie kościoła. W okresie 2 – 15.11. sprzątają parafianie z Tłuczewa lewa strona (P. Janca do P. Płotka). Proszę o kontakt z p. Małgosią.
  13. Do nabycia jest „Pielgrzym”
  14. W miesiącu listopadzie w niedzielę o godz. 1200 dodatkowa Msza św.
  15. Bardzo dziękuję wszystkim, za zrozumienie zaistniałej sytuacji w kościele (maseczki, zajmowanie miejsca). Nam też jest trudno, ale wynika to z wzajemnego szacunki i odpowiedzialności. Bardzo dziękuję za wasza ofiary na rzecz parafii: wpłacane na konto czy składane do skarbonek, szczególnie przez tych, którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy św. Wielkie Bóg zapłać.
  16. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej +Stanisława Ellwart ze Strzepcza.