8 – 15.11.2020

XXXII NIEDZIELA ZWYŁA – 8.11.

7 : 00    –    + Stefanii i Kazimierza Betcher i zm. z rodziny.

9 : 00    –    Podz. za wstawiennictwem MBNP Elżbiety i Kazimierza Koszałka z prośbą o bł. w rodzinie.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    + Henryka (4 r. śm.) i dziadków z ob. stron.

PONIEDZIAŁEK. Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – 9.11.

7 : 00    –    + Andrzeja Grzenkowicz (4 r. śm.)

17: 00    –    + Beniamina Damps, Agnieszkę i Feliksa Jóskowskich oraz dusze w c.c.

WTOREK. Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła – 10.11.

7 : 00    –    1/ + Bronisławy i Franciszka Myszka

2/ + Anny Ruchniewicz (30 dni po śm.)

17: 00    –    + Dziadków i babcie z ob. str., wujków, ciocie, + Andrzeja oraz dusze w c.c.

ŚRODA. Św. Marcina i 102 Rocznica Odzyskania Niepodległości – 11.11.

7 : 00    –    + Romana i Urszuli Kielińskich, teściów i dusze w c.c.

9 : 00    –    Podz. Panu Bogu i MB za 59 lat życia małż. z prośbą o dalszą opiekę a dla zm. z rodziny o życie wieczne.

10: 30    –    Podz. Panu Bogu i NMP za szczęśliwe przeżycie 60 lat w małżeństwie Agnieszki i Zygmunta z prośbą o dalsze łaski.

12: 00    –    + Rodziny Kierznikowicz, Trybowskich, Warmowskich i Formela.

CZWARTKE. Św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika – 12.11.

7 : 00    –    + Teresy Waldowskiej z ok. urodzin.

17: 00    –    + Ojca Jerzego Prus (w d. ur.)

PIĄTEK. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – 13.11.

7 : 00    –    + Elżbiety (19 r. śm.) i Franciszka Małaszyckich – int. Nowa Huta.

17: 00    –    + Rodziców: Annę i Władysława, Melanię i Franciszka oraz braci i siostry.

7 : 00    –    1/ + Wandy i Gerarda Myszka oraz dziadków.

2/ + Rodziców: Czesławę (w r . śm.) i Stanisława Maszota oraz ich syna Zdzisława.

16: 00    –    Podz. za odebrane łaski z prośbą a o dalsze bł. dla Zbigniewa z ok. 50 urodzin.

17: 00    –    + Dziadków: Jana i Stefanię Labuda oraz wujków: Jana i Kazimierza.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.

7 : 00    –    + Kapłanów naszej parafii a dla żyjących o bł. Boże oraz prośba o powołania kapłańskie i misyjne – int. RM Nowa Huta wyb.

9 : 00    –    + Męża Bronisława (3 r. śm.)

10: 30    –    W intencji zmarłych parafian – Msza św. wspólna

12: 00    –    Podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. dla całej rodziny.

1. Dziś zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w potrzebie i dzień modlitwy oraz solidarności z Kościołem prześladowanym.
  2. W środę 102 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Modlimy się w intencji wszystkich, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny i przyczynili się do odzyskania niepodległości. Msze św. z układu niedzielnego i dodatkowa o 1200. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i zachęcamy do wywieszenia flagi narodowej.
  3. Msza św. wspólna za zmarłych w niedzielę 15.11 i 22.11. Wypominki jednorazowe odmawiamy z 10 różańca w ciągu tygodnia po Mszy św. Kartki proszę składać do skrzynki na ołtarzy MBNP.
  4. Solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg błogosławi i wstawiają się za nimi Patronowie.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Pelplinie.
  6. Świece na stół wigilijny są już dostępne.
  7. Przełożone zostały odwiedziny chorych na sobotę 14.11. – godz. 900.
  8. Wobec ograniczenia ilości wiernych w kościołach, będzie do odwołania, z naszego kościoła transmisja niedzielnej Mszy św. o godz. 1030.
  9. Starajmy się wspólnie tworzyć naszą stronę parafialną.
  10. Przypomnienie w sprawie spisu rolnego (https://spisrolny.gov.pl).
  11. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej +Stanisława Stolc z Pobłocia.