12 – 19.04.2020

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 12.04.

7 : 00    –    + Kazimierza Gruba, Cecylię, Roberta, Barbarę, zm. z rodziny Gruba i Kielińskich.

9 : 00    –    + Z rodziny oraz zm. Krystynę i Genowefę

10: 30    –    + Wandy i Gerarda Myszka, Stanisława Kwidzińskiego – transmisja

13: 00    –    + Antoniego Hildebrandt, Helenę i Roberta Stenka, Józefy i Jana Hildebrandt, dusze w c.c.

16: 00    –    + Męża Mieczysława Milewczyk, jego rodziców: Bronisławę i Jana, szwagra Stefana

Uzdrowskiego, dziadków z ob. str. oraz dusze w c.c. – int. Pobłocie.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 13.04.

7 : 00    –    + Kazimierza, Annę, Leona i Zygmunta Stankowskich, Franciszka Piwka, Zygmunta

Gruba – int. Dargolewo.

9 : 00    –    Podz. za otrzymane łaski i prośba o zdrowie i bł. w rodzinach oraz za zm. najbliższych

i dusze w c.c.

10: 30    –    + Syna Wojciecha i męża Henryka Wiśniewskich. – transmisja

13: 00    –    Do Opatrzności Bożej podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę

dla jubilatki Barbary i całej rodziny.

16: 00    –    Prośba o zakończenie epidemii w Polsce i na całym świecie oraz zdrowie dla całej rodziny.

WTOREK WIELKANOCNY – 14.04.

7 : 00    –    + Ks. Proboszcza Antoniego Sękowskiego (47 r. śm.) – int. parafii.

18: 00    –    + Mirosława Myszka i rodziców.

ŚRODA WIELKANOCNA – 15.04.

7 : 00    –    Podz. Marii i Stanisława za otrzymane łaski z ok. 23 r. śl. z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę

dla całej rodziny za wstawiennictwem MB.

18: 00    –    + Jerzego Kwidzińskiego (17 r. śm.)

CZWARTEK WIELKANOCNY – 16.04.

7 : 00    –    + Rodziców, dziadków, pradziadków, ciocie, wujków, kuzynów i kuzynki z rodziny

Wenta i Koriat.

18: 00    –    + Władysława Skrzypkowskiego, Jana i Gertrudę, zm. z rodziny Skrzypkowskich i Gruba.

PIĄTEK WIELKANOCNY – 17.04.

7 : 00    –    + Rodziców: Genowefę i Wacława Richert

18: 00    –    + Apolonii Grzenkowicz (1 r. śm.)

SOBOTA WIELKANOCNA – 18.04.

7 : 00    –    + Rodziców: Edmunda (w r. śm.) i Wandę oraz ich syna Edmunda.

7 : 30    –    + Juliusza i Eleonory Lange.

18: 00    –    + Marii Czylkowskiej, Józefy Cierockiej, zm. z rodziny Naczk.

II NIEDZIELA WIELKANOCY czyli Miłosierdzia Bożego – 19.04.

7 : 00    –    + Męża Mariana Choszcz, rodziców: Stefanię i Leona Miotk

9 : 00    –    + Marii Czylkowskiej (w d. ur.), Józefa i Gertrudę Czylkowskich, teściową Józefę.

10: 30    –    W intencji parafii – transmisja

13: 00    –    + Ks. Antoniego Sękowskiego – intencja siostry.

16: 00    –    + Z rodziny Cierockich i Klein.

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w Niedzielę Zmartwychwstania.
  2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Bożego Miłosierdzia.
  3. Nie będzie Mszy św. koncelebrowanych. Pamiętajmy!!! Udział w nabożeństwach tylko 5 osób (proszę uwzględnić – mający zamówioną intencję, że mogą być już w kościele inne osoby).
  4. Kościół w ciągu dnia będzie otwarty. Przed Mszą św. (wieczorną) będzie zamknięty a wpuszczonych będzie tylko 5 osób.
  5. Jeżeli nie zmienią się przepisy dotyczące ilości udziału wiernych we Mszy św. ustalimy telefonicznie, po Świętach, formę i czas Sakramentu Chrztu.
  6. Sprzątania kościoła: Miłoszewo l. str. II cz. (Deik – Mielewczyk).
  7. Dodatkowe Msze św. w niedzielę, będą do 3.05. o godz. 1300 i 1600 (są jeszcze niektóre wolne intencje).
  8. Bp Ryszard Kasyna decyzję dotycząc I Komunii św. w naszej diecezji ogłosi 15.04. Bez wskazań Ks. Bpa nie możemy decydować: czy przesuwamy termin, czy będzie jej inna forma. Wiem, że to trudne, ale musimy poczekać i się dostosować.
  9. Dzieci, które zbierały ofiary do skarbonek CARITAS, proszę je złożyć do skarbonki św. Antoniego (do czwartku), a podpisane logo Caritas z puszki złożyć na ołtarzu MBNP. Ponieważ nie będzie losowania w Pelplinie, dlatego odbędzie się ono na sumie w Niedzielę Bożego Miłosierdzia.
  10. Bardzo serdecznie dziękuję parafianom, którzy swoimi ofiarami (wpłacanymi na konto parafialne, składanymi do skarbonek w kościele czy przekazywanymi do biura) wspierają naszą wspólnotę parafialną.