15 – 25.11.2020

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.

7 : 00    –    + Kapłanów naszej parafii a dla żyjących o bł. Boże oraz prośba o powołania kapłańskie i misyjne – int. RM Nowa Huta wyb.

9 : 00    –    + Męża Bronisława (3 r. śm.)

10: 30    –    W intencji zmarłych parafian – Msza św. wspólna

12: 00    –    Podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. dla całej rodziny.

7 : 00    –    + Członków RO Lewino oraz zm. z ich rodzin.

17: 00    –    + Rodziców: Franciszka i Monikę Kunikowskich.

WTOREK. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy – 17.11.

7 : 00    –    + Alfonsa i Stefanię Malinowskich, Jadwigę Brzeską, ojca Czesława Szur i d. w c.c.

17: 00    –    + Augustyna Wenta

ŚRODA. Bł. Karolina Kózkówny, dziewicy i męczennicy – 18.11.

7 : 00    –    + Reginy Tempskiej – int. RM Tępcz.

17: 00    –    + Rodziców: Helenę i Leona Fularczyk, Stanisława i Gertrudę Damaszk, Daniela i Damiana Fularczyk, Halinę Krefta i dusze w c.c.

7 : 00    –    + Anny i Roberta Polejowskich, zm. z rodziny Polejowskich i Cierockich.

17: 00    –    1/ + Członkinie RM Lewino, zm kapłanów naszej parafii i dusze w c.c.

2/ + Jana Kunikowskiego (30 dni po śm.)

PIĄTEK. Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera – 20.11.

7 : 00    –    + Józefy (w r. śm.) i Józefa Marcińskich, babcie i dziadków z ob. str.

17: 00    –    + Dziadków Henig, Kleba, Karkowskich, Król oraz Leona Cyman.

SOBOTA. Ofiarowanie NMP – 21.11.

7 : 00    –    1/ + Jerzego Starostę

2/ + Teresy Grzenkowicz (30 dni po śm.)

17: 00    –    + Stanisława Marcińskiego (2 r. śm.) – int. Pobłocie.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22.11.

7 : 00    –    + Członkinie RM Nowa Huta wyb. oraz dusze w c.c.

9 : 00    –    W intencji kapłanów naszej parafii

10: 30    –    W int. zmarłych parafian – Msza św. wspólna

12: 00    –    + Stanisława Ellwart – int. członków chóru.

1. Dziś dzień modlitwy w intencji Polonii i Polaków przebywających za granicą.
  2. W przeszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia O Jezu najsłodszy… na zakończenie roku liturgicznego. Odmawiając ten Akt, można uzyskać odpust zupełny.
  3. Solenizantom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych.
  4. Dziękuję za dzisiejszą kolektę na WSD w Pelplinie.
  5. Dziękuję za ofiary wpłacane na konto czy składane do skarbonek na utrzymanie parafii. Bóg zapłać.
  6. Za tydzień kolekta na prace parafialne.
  7. Od I Niedzieli Adwentu proszę się zgłaszać do P. Organistki po poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  8. Zachęcamy do nabycia świec: „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.
  9. Krótkie spotkanie dla dzieci I Komunii we wtorek 17.11. po wieczornej Mszy św. Proszę przygotować 21 zł na książeczki.
  10. W sobotę 21.11. po wieczornej Mszy św. ostatnie spotkanie dla par narzeczonych, które w przyszłym roku w naszej parafii mają zawrzeć Sakrament Małżeństwa.
  11. Prasa katolicka: Pielgrzym.
  12. Sprzątanie kościoła 16 – 29.11. Tłuczewo prawa strona (Klamrowski – Olszewski). Dziękuję za sprzątanie parafianom z Tłuczewa lewa strona. Kontakt z p. Organistką.
  13. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej + Agnieszkę Maciejewską ze Strzepcz.