4 – 11.04.2021

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 4.04.

7 : 00    –    1/ W intencji parafii

2/ + Rodziców: Stefanię i Leona Miotk, zm. z rodziny Miotk i Labuda.

9 : 00    –    1/ + Leokadii, Kazimierza, Franciszka, Kazimierza, Wandę, Irenę, Helenę Szweda, Magdalenę, Juliusza, Jana, Monikę, Gerarda i Elżbietę Sikora

2/ + Gerarda i Wandę Myszka, Stanisława Kwidzińskiego.

10: 30    –    1/ + Antoniego Hildebrandt, Helenę i Roberta Stenka, Józefy i Jana Hildebrandt oraz Irenę.

2/ + Andrzeja Wenta (37 r. śm.), rodziców: Stefanię i Ambrożego

12: 00    –    + Szwagra Andrzeja Zarach, wujków: Włodzimierza Wrońskiego i Zbigniewa Lejk

14: 00    –    + Rodziców: Wandę i Kazimierza Szweda.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 5.04.

7 : 00    –    + Rodziców: Annę i Leona Klawikowskich, Leona i Cecylię Bulczak.

9 : 00    –    + Z zm. z rodziny oraz Krystynę, Genowefę i dusze w c.c.

10: 30    –    Podz. i prośba o zdrowie i bł. Boże w naszych rodzinach, za zmarłych i dusze w c.c.

12: 00    –    + Stanisława Ellwart i Michała Lejk.

14: 00    –    Podz. Tadeusza i Urszuli z ok.35 r. śl. z prośbą o dalsze łaski.

WTOREK WIELKANOCNY – 6.04.

7 : 00    –    + Władysława Płotka (z ok. ur.) oraz + rodziców z ob. str. Płotka i Studzińskich.

18: 00    –    Podz. Jacka i Ireny z ok. 30 r. śl. z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

ŚRODA WIELKANOCNA – 7.04.

7 : 00    –    Prośba do MBNP o zdrowie i bł. na dalsze lata życia dla mamy Teresy i cioci Jadwigi z ok. 82 urodzin – int. Strzepcz.

18: 00    –    + Rodziców: Stefani i Leona Miotk, rodziców chrzestnych: Władysławy i Jana Wejer, babcie, dziadków, Annę Labuda i Bernarda Pranczk.

CZWARTEK WIELKANOCNY – 8.04.

7 : 00    –    + Pradziadków, dziadków, rodziców, ciocie i wujków z rodziny Koriat i Wenta.

18: 00    –    + Jerzego Kwidzińskiego (18 r. śm.)

PIĄTEK WIELKANOCNY – 9.04.

7 : 00    –    + Daniela (5 r. śm.) i Damiana Fularczyk, rodziców: Helenę i Leona Fularczyk, Gartrudę i Stanisława Damaszk oraz Halinę Krefta.

18: 00    –    + Rodziców: Cecylie i Kazimierza Gruba, Barbarę Kielińską.

SOBOTA WIELKANOCNA – 10.04.

7 : 00    –    + Rodziców: Genowefę i Wacława Richert

15: 00    –    Ślub: Michalina Kreft i Mateusz Garski

16: 00    –    W int. Żakliny z ok. 18 ur. z prośbą o Boże łaski w dorosłym życiu.

17: 00    –    Podz. Anity i Jarosława z ok. 25 r. śl. z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny.

18: 00    –    + Rodziców, ojca Franciszka (w d. ur.), teściów, rodzeństwo z ob. str. i dusze w c.c.

II NIEDZIELA WIELKANOCY, czyli Miłosierdzia Bożego – 11.04.

7 : 00    –    + Rodziców: Juliusza i Eleonorę Langa oraz ich córkę Annę.

9 : 00    –    1/ + Rodziców: Kazimierę i Bronisława Tempskich, braci: Henryka i Andrzeja, rodziców Chrzestnych: Otylię i Aleksego Dzięcielskich – int. Tępcz.

2/ Prośba o szczęśliwe rozwiązanie i bł. w rodzinie.

10: 30    –    W intencji parafii, szczególnie ochrzczonych, rodziców i chrzestnych.

12: 00    –    Prośba o bł. Boże dla Katarzyny, o łaskę zdrowia i nawrócenia.

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w Niedzielę Zmartwychwstania. Kolekta na KUL i szkoły katolickie w naszej diecezji.
  2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na cele charytatywne.
  3. W przyszłą niedzielę chrzty. Zgłoszenie do środy. Prosimy wcześniej o kontakt telefoniczny przed wizytą w biurze. Przynosimy: akt urodzenia dziecka i zaświadczenia dla chrzestnych, jeżeli są z poza parafii.
  4. Msze św. w niedzielę o g. 1200 ze szczególnym udziałem dzieci.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Kolejny rejon sprzątania to Strzepcz: ul. Miotk i Wieckiego w terminie 5.04. – 18.04.
  6. Spotkanie dla dzieci I Komunii oraz rodziców w czwartek po wieczornej Mszy św.
  7. Bardzo dziękuję za udział w liturgii Wielkiego Tygodnia, za przygotowanie oprawy liturgicznej i wszystkie ofiary.
  8. Przypominamy o przepisach udziału wiernych w nabożeństwach. Kościół otwieramy w niedziele przed Mszą św. Najpierw wchodzą osoby mające intencje Mszy św. – max. 4 osoby z rodziny. Zajmujemy tylko miejsca, gdzie są kartki (jedna osoba przy kartce, jeden rodzic z dzieckiem). Pozostałe osoby mogą zgromadzić się na zewnątrz kościoła przy wejściu głównym. Dziękujemy za zrozumienie i odpowiedzialność.
  9. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej +Janinę Grzenkowicz